Filtr semen

Cena

190 Kč - 5110 Kč

více/méně filtrů

Skleníkové druhy semen

Semena marihuany odrůd konopí vhodných k umístění do skleníku. Skleník chrání rostliny před nepřízní počasí a umožňuje rostlinám déle kvést bez narušení květů plísní. Díky vyšší teplotě a vzdušné vlhkosti zde rostliny rostou rychleji. Pro skleníky a fóliovníky jsou obzvláště vhodné autokvetoucí odrůdy, které mají nižší vzrůst a díky kterým lze docílit i více sklizní do roka. Skleníkové genetiky mohou mít delší délku kvetení než klasická semena marihuany pro outdoor pěstování. Více informací o skleníkových odrůdách.

Novinky

  • Grid
  • List

Co jsou to skleníkové odrůdy konopí?

Skleníkové odrůdy semen konopí jsou vhodné pro pěstování ve sklenících v klimatu mírného podnebného pásu. Jsou podobné outdoorovým odrůdám, avšak s možnou delší dobou květu. Pěstování ve skleníku patří mezi nejjednodušší, pozor však na vysokou vzdušnou vlhkost v květovém období a velmi vysokým teplotám v parných létech.

Jaká zvolit nejvhodnější semena do skleníku?

Do skleníku je nejlepší zvolit kvůli omezenému prostoru feminizované nebo samonakvétací odrůdy marihuany. Samonakvétací odrůdy nemusí dosahovat stejných výnosů jako fotoperiodické odrůdy, ale budou však zralé dříve a jejich nižší vzrůst nebude dělat problémy v menších sklenících. U samonakvétacích odrůd je možné ve skleníku provést více sklizní za sezónu. Všem autoflowering odrůdám se bude ve skleníku dobře dařit. Použijte naše filtry aby jste nalezli tu danou odrůdu, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám.

Jak dlouho kvetou odrůdy semen vhodných do skleníku?

U některých autoflowering odrůd jsou rostliny zralé již zhruba po 10 týdnech od vyklíčení, kdežto vypěstovat rostliny z fotoperiodických semen trvá přibližně 5 až 6 měsíců v závislosti na dané genetice a konkrétních pěstebních podmínkách.

Legalita pěstování konopí

Uvedené informace o pěstování se týkají pouze konopí splňujícího aktuální platné právní limity a jsou pouze informativního charakteru. Pěstování konopí s obsahem THC nad 1 % je současnou platnou legislativou České republiky zakázáno. Prodejce neručí za neodbornou manipulaci a kultivaci. Vždy se informujte o aktuální platné legislativě své země.

Připravili jsme pro Vás také nabídku CBD semen, které současné právní limity ČR na obsah THC pro pěstování splňují. Pěstujte legálně.