Semínka Ministry of Cannabis

Ministry of Cannabis se řídí jednoduchým heslem - Kvalita, nikoli kvantita. S lehkou nadsázkou můžeme tuto seedbanku navíc nazvat zachránci genofondů některý modelů konopí. Společenství šlechtitelů ze všech koutů světa se snaží zachovat nejzajímavější a někdy i trochu opomenuté genetiky.


Díky neustálému postupu v oblasti metod šlechtění dochází někdy také k vylepšování genetik. Ministry of Cannabis takto udržuje při životě řadu ohrožených druhů, které opravdu stojí za to. 


Semena marihuany od Ministry of Cannabis jsou nabízena výhradně ve feminizované verzi, právě s cílem zachování konkrétní genetiky. S více než 10 letou tradicí a zkušeností v oblasti šlechtění se však Ministry of Cannabis pouští také do vlastní unikátů a vytváří své autoflower modely. Kvalita vždy vítězí před kvantitou, proto můžeme tohoto producenta jen a jen doporučit.


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin Cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem.

  • Grid
  • List
Showing 1 - 2 of 2 items