Semínka Barney's Farm

Mezi pěstiteli snad není nikdo, kdo by neznal tuto stálici konopných seedbanek - historie Barney’s Farm sahá až do 80. let. Barney's Farm je ikonou v oblasti šlechtěného konopí a má ve svém portfoliu jedny z nejlepších indoor semínek.


Od roku 1986 šlechtí vlastní modely. Jsou to právě letité zkušenosti, které se podepisují na kvalitě jednotlivých strainů. Pravidelně se s nimi také umisťuje na vítězných příčkách soutěží, včetně populárního Cannabis Cupu. Ve světě konopí, tak Barney’s Farm drží bezpochyby řadu prvenství.


Ná unikátnosti si tato seedbanka zakládá, proto jsou jejich odrůdy semen marihuany skutečně jedinečné a nikdy nekopírují ty od jiných výrobců. Mezi legendární modely Barney’s Farm patří Barny’s Sweet Tooth, Critical Rapido, Malana Bomb nebo Tangerine Dream. Pokud tedy hledáte výjimečnost, jste tu správně!


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin Cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem.

  • Grid
  • List
Showing 1 - 12 of 168 items