Semínka Buddha Seeds

Buddha Seeds je malá seedbanka původem ze Španělska, zakládající si zejména na prvotřídním genetickém základu každé své odrůdy semínek konopí. Nezaměřuje se na velké produkce semen a naopak vynakládá ohromné úsilí při šlechtění a vylepšování genetik několika vybraných kmenů konopí.


Pro dosažení těch nejlepších výsledků a vlastností strainů používá Buddha Seeds ty nejmodernější technologie. V oblasti výzkumu spolupracuje s jedničkami v oboru agronomie a biologie na Polytechnické univerzitě ve Valencii.


Zakladatel Buddha Seeds stál u zrodu prvních samonakvétacích modelů konopí, a i proto se tato seedbanka zaměřuje primárně na autoflower modely konopí. Mezi jejich nejlepší genetiku patří bezesporu Magnum, která si svou kompaktností a stabilitou získala hodně fanoušků. Zajímavostí je, že Buddha Seeds nabízí i semínka balená i po 1ks.


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin Cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem.

  • Grid
  • List
Showing 1 - 12 of 13 items