Semínka Serious Seeds

Serious Seeds je jedna z nejstarších banek na semena konopí v Holandsku, jejíž produkty dnes můžete najít v obchodech po celém světě. Vznikla v roce 1995 a již v prvních dvou letech svého působení na trhu sklízela velký úspěch s odrůdami „Kali mist“ a „White Russian“.


Mají za sebou více než 25 let zkušeností a velkou řadu ocenění. Křížením stabilních rostlin vznikají silné hybridy F1. Jak sami dodávají – není pro ně důležité vyhrávat ceny a účastnit se soutěží. Prioritou je tedy nejvyšší kvalita a síla lékařského konopí ve všech ohledech.


Drží se zásady vylepšování kmenů a při výrazném zlepšení vlastností té které odrůdy, zachovají původní název. Tím se odlišují od jiných společností, které dávají takovým vylepšeným odrůdám nové názvy. Jak uvádí přímo zakladatel – cílem není vytvořit nová jména, ale nové odrůdy. Kromě venkovních odrůd „Biddy Early“ a „Serious 6“, jsou navíc všechny odrůdy vhodné pro pěstování venku i uvnitř. Pěstováním venku však můžete docílit mnohdy lepších výsledků.


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin Cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem.

Semena tohoto výrobce dále nenabízíme.. :(