Semínka Serious Seeds

Jedna z nejstarších bank na semena konopí v Holandsku, jejíž produkty dnes můžete najít v obchodech po celém světě. Vznikla v roce 1995 a již v prvních dvou letech svého působení na trhu sklízí velký úspěch s odrůdami „Kali mist“ a „White Russian“. Prakticky okamžitě si získali pověst kvalitních produktů, u kterých si zákazník může být jistý původem. K dnešnímu dni mají za sebou 25 let zkušeností a velkou řadu ocenění. Poslední údaj k roku 2018 čítá něco okolo 101 prokazatelných ocenění.


 


Křížením stabilních rostlin vznikají silné hybridy F1. Jak sami dodávají – není pro ně důležité vyhrávat ceny a účastnit se soutěží. Prioritou je tedy nejvyšší kvalita lékařského i rekreačního konopí. Spolehlivé laboratorní testy prokazují, že některé druhy konopí zde produkují nejsilnější rostliny, které jsou k dispozici na trhu. 


 


Drží se zásady vylepšování kmenů – to znamená, že pokud dojde k výraznému zlepšení vlastností té které odrůdy, zachovají původní název. Tím se odlišují od jiných společností, které dávají takovým vylepšeným odrůdám nové názvy. V případě Serious Seeds tak nevzniká zmatek ve změti všemožných modelů. Zákazník nakupuje s daleko větší jistotou kvalitní produkt. Jak uvádí přímo zakladatel – cílem není vytvořit nová jména, ale nové odrůdy. Buďte si tak jisti, že objeví-li se nový druh v nabídce, jde o jedinečný produkt, který je výsledek dlouhého výzkumu a testování. Kromě venkovních odrůd „Biddy Early“ a „Serious 6“, jsou navíc všechny odrůdy vhodné pro pěstování venku i uvnitř. Pěstováním venku však můžete docílit mnohdy lepších výsledků.


 


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí je možné pouze u odrůd s nižším obsahem THC. 
  • Grid
  • List
Showing 1 - 3 of 3 items