Semínka Strain Hunters

Semenná banka Strain Hunters byla založena v roce 2013 s cílem zachovat nejvzácnější odrůdy konopí na světě. Zakladatelé Strain Hunters podle svých slov cítí povinnost zachovat ty nejlepší konopné druhy, s jejichž pomocí mohou dále šlechtit rostliny s vidinou vytvoření nových léčivých odrůd.


V nabídce této banky můžete najít nejlepší feminizovaná semena regulérních, automatických i hybridních modelů. Překvapí také exotickými variacemi konopí, které jinde nenajdete. Mnoho druhů této rostliny je izolováno v téměř nedostupných oblastech a právě tam míří kroky členů expedic.


Vize je postavená na potřebě zachovat přírodní bohatství pro potřeby člověka. Tato myšlenka má velký přesah a lidem dává pocit podílení se na podporování užitečných aktivit pro dobro lidstva. Být lovcem odrůd – jak zní doslovný překlad názvu – je velkou výzvou a životním posláním. Mezi nejvýznamnější strainy, které můžete nalézt v nabídce Strain Hunters, je rozhodně Damnesia, White Strawberry Skunk nebo Flowerbomb Kush


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin Cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem.

  • Grid
  • List
Showing 1 - 9 of 9 items