Semínka Strain Hunters

Semenná banka Strain Hunters byla založena v roce 2013 třemi společníky, jejichž cílem je zachovat nejvzácnější odrůdy konopí na světě. Tři badatelé – Arjan, Franco a Simon – se vydávají do zvláště ohrožených krajin z nejchudších oblastí naší planety. Na svých oficiálních stránkách uvádí, že cítí povinnost zachovat ty nejlepší konopné druhy, s jejichž pomocí mohou dále šlechtit rostliny s vidinou vytvoření nových léčivých odrůd.


 


V nabídce této banky můžete najít nejlepší feminizovaná semena regulérních i automatických hybridních modelů. Díky svým četným toulkám napříč celým světem, vás často překvapí exotické variace konopí, které jinde neseženete. Výběr jednotlivých druhů je pod velkým drobnohledem detailně přezkoumán, tudíž do veřejné nabídky se dostává opravdu jen to nejlepší.


 


Mnoho druhů této rostliny je izolováno v téměř nedostupných oblastech a právě tam míří kroky členů expedic. Některé známé odrůdy mají původ v těchto oblastech, přičemž mohou obsahovat stovky, možná tisíce naprosto jedinečné kanabinoidní profily, které jinde nenajdeme. Vize je postavená na potřebě zachovat přírodní bohatství pro potřeby člověka. Tato myšlenka má velký přesah a lidem dává pocit podílení se na podporování užitečných aktivit pro dobro lidstva. Být lovcem odrůd – jak zní doslovný překlad názvu – je velkou výzvou a životním posláním. 


 


Mezi nejvýznamnější odrudy, které můžete nalézt v nabídce Strain Hunters, je rozhodně Damnesia, White Strawberry Skunk nebo Flowerbomb Kush. Každý model staví na jedinečnosti a důkladně prověřované kvalitě.


 


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem. 
  • Grid
  • List
Showing 1 - 9 of 9 items