Semínka T.H. Seeds

Banka na semena konopí vznikla v roce 1993 v hlavním města Nizozemska – Amsterdamu. K dnešnímu dni patří k nejstarším a nejuznávanějším konopným bankám na světě. Pro mnoho lidí to bylo místem, kde se poprvé dozvěděli o rozsáhlém využití konopí. Za dlouhou dobu svého působení získala tato banka velkou řadu ocenění v soutěžích. Za zmínku stojí takové formáty jako High Times Cannabis Cups, Expogrow Cups nebo Spannabis. Je také jednou z prvním bank s konopnými semeny, která byla zařazena do „High Times Seed bank Hall of Fame“ – proslulé síně slávy ve světě konopných bank. Podle Roberta C. Clarka, autora několika knih o konopí, bychom mohli aktivity TH Seed jednoduše popsat spojením „Epicentrum vesmíru konopí“.


Pověst si vybudovali zejména na kvalitních odrůdách z minulosti, jako jsou Original Bubblegum, SAGE ™ a MK-Ultra ™. Známí jsou také novými druhy, jmenovitě jsou to například Strawberry Glue nebo French Cookies. Nesmíme zapomenout na populární léčivé odrůdy La SAGE ™ CBD a SAGE ™ CBD.


Podle slov zakladatelů jsou skutečně nadšení zlepšujícím se přístupem veřejnosti k lékařskému využití a prohlubující se spoluprací mezi pěstiteli, laboratořemi, odborníky a samotnými uživateli. Jednoduchým, ale velmi výstižným mottem semenné banky TH Seeds, se stalo: „Chránit genetiku a sloužit lidstvu”. V jejich nabídce můžeme najít feminizované, fotoperiodické i samonakvétací odrůdy všech možných účinku, vůní a chutí. 


 


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem. 

  • Grid
  • List
Showing 1 - 6 of 6 items