Semínka T.H. Seeds

T.H. Seeds vznikla v roce 1993 v hlavním města Nizozemska – Amsterdamu. K dnešnímu dni patří k nejstarším a nejuznávanějším konopným bankám na světě. Za dlouhou dobu svého působení získala tato banka velkou řadu ocenění v soutěžích. Za zmínku stojí formáty jako High Times Cannabis Cups, Expogrow Cups nebo Spannabis. Je také jednou z prvních bank s konopnými semeny, která byla zařazena do „High Times Seed bank Hall of Fame“ – proslulé síně slávy ve světě konopných bank.


Pověst si vybudovali zejména na kvalitních odrůdách z minulosti, jako jsou Original Bubblegum, SAGE ™ a MK-Ultra ™. Známí jsou také novými druhy, jmenovitě jsou to například Strawberry Glue nebo French Cookies. Nesmíme zapomenout na populární léčivé odrůdy La SAGE ™ CBD a SAGE ™ CBD.


Jednoduchým, ale velmi výstižným mottem semenné banky TH Seeds, se stalo: „Chránit genetiku a sloužit lidstvu”. V jejich nabídce můžeme najít feminizované, fotoperiodické i samonakvétací odrůdy všech možných účinků, vůní a chutí.


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin Cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem.

  • Grid
  • List
Showing 1 - 4 of 4 items