Filtr semen

Cena

110 Kč - 7920 Kč

více/méně filtrů

Vnitřní druhy semen

Indoor semena marihuany, genetiky, které jsou vhodné pro pěstování v podmínkách umělého osvětlení, které umožňuje vytvoření ideálních klimatických podmínek, kde můžete využít největší potenciál těchto konopných genetik. Tyto odrůdy obvykle kvetou dýl a venku by tyto odrůdy nemusely dozrát. Chcete-li pěstovat konopí venku zvolte raději z naší nabídky outdoorových semen. Naše nabídka obsahuje regulérní, feminizované i samonakvétací odrůdy semen marihuany, které jsou vhodné pod lampu. Pro více informací čtěte níže pod výběrem semen.

Novinky

  • Grid
  • List

Co jsou semena indoor konopí?

Tyto odrůdy byly speciálně vyšlechtěné pro pěstování v umělých podmínkách mimo vnější klimatické vlivy. Odrůdy mají obvykle delší dobu kvetení, než gentiky vyšlechtěné pro outdoor, při kterém by ve venkovních podmínkách nemusely stihnout dozrát. Tyto odrůdy jsou obvykle bohatší na obsah kanabinoidů a aromatických látek.

Čím se liší indoorové od outdoorových odrůd konopí?

Indoorové odrůdy konopí nemusí ve venkovním prostředí určitých zeměpisných šířek prosperovat. Kvůli deštivému podzimu a mrazům obvykle nestihnou vykvést a dozrát. Proto se obvykle tyto druhy rozlišují a pro venkovní podmínky jsou speciálně určené genetiky outdoor konopí.

Jak dlouhá je průměrná doba kvetení indoorových odrůd konopí?

Doba kvetení rostlin marihuany indoorových genetik je poměrně dlouhá oproti outdoorovým odrůdám. Obvykle indoor odrůdy mají délku květu okolo 8 až 10 týdnů, výjimečně u některých indoor odrůd až 14 týdnů

Legalita pěstování konopí

Uvedené informace o pěstování se týkají pouze konopí splňujícího aktuální platné právní limity a jsou pouze informativního charakteru. Pěstování konopí s obsahem THC nad 1 % je současnou platnou legislativou České republiky zakázáno. Prodejce neručí za neodbornou manipulaci a kultivaci. Vždy se informujte o aktuální platné legislativě své země.

Připravili jsme pro Vás také nabídku CBD semen, které současné právní limity ČR na obsah THC pro pěstování splňují. Pěstujte legálně!