Filtr semen

Cena

140 Kč - 4330 Kč

více/méně filtrů

Vnitřní druhy semen

V této kategorii indoor konopných semen, naleznete takové genetiky, které jsou vhodné pro pěstování v podmínkách umělého osvětlení, které umožňuje vytvoření ideálních klimatických podmínek, kde můžete využít největší potenciál těchto konopných genetik. Venku by tyto odrůdy nemusely dozrát. Chcete-li pěstovat konopí venku zvolte raději z naší nabídky outdoorových semen. Naše nabídka obsahuje regulérní, feminizované i samonakvétací odrůdy semen marihuany. Pro více informací čtěte níže pod produkty.

Novinky

Sleva týdne

  • Grid
  • List

Co jsou semena indoor konopí?

Tyto odrůdy byly speciálně vyšlechtěné pro pěstování v umělých podmínkách mimo vnější klimatické vlivy. Odrůdy mají obvykle delší dobu kvetení, při kterém by ve venkovních podmínkách nemusely stihnout dozrát. Tyto odrůdy jsou obvykle bohatší na obsah kanabinoidů a aromatických látek.

Co jsou regulérní semena konopí?

Obvyklá většina pěstitelů si vybere feminizovaná nebo samonakvétací semena. Někteří zkušení pěstitelé a šlechtitelé však pěstují z regulérních semen, která jsou důležitá pro šlechtění konopných odrůd a produkci nových semen a sazenic. Z těchto semínek vyrůstají jak samičí tak samčí konopné rostliny, které mají dobrý základ pro selekci matečných rostlin nebo výrobu semen. Podíl samčích a samičích rostlin bývá tak půl na půl.

Co jsou feminizovaná semena konopí?

Feminizovaná konopná semínka jsou geneticky upravená tak, aby z nich téměř vždy (v 99,9% případů) vyrostla samičí rostlina. Tím pádem došlo k vyřešení problému selekce a pěstování samčích rostlin, tudíž velmi usnadňují pěstování.

Co jsou samonakvétací semena konopí? 

Samonakvétací neboli autoflowering semena dávají vzniknout rostlinám, které kvetou automaticky nezávisle na změně světelného cyklu a ročního období. K produkci květů nepotřebují žádný vnější vliv a začnou kvést po určité době přirozeně. Většina samonakvétacích rostlin přejde od semínka po sklizeň přibližně za 50 – 80 dnů. Těchto vlastností mohou využít nejenom začátečníci, ale i zkušení pěstitelé.

Čím se liší indoorové od outdoorových odrůd konopí?

Indoorové odrůdy konopí nemusí ve venkovním prostředí určitých zeměpisných šířek prosperovat, kvůli deštivému podzimu a mrazům obvykle nestihnou vykvést a dozrát. Proto se obvykle tyto druhy rozlišují a pro venkovní podmínky jsou speciálně určené genetiky outdoor konopí.

Jak dlouhá je průměrná doba kvetení indoorových odrůd konopí?

Doba kvetení rostlin marihuany indoorových genetik je poměrně dlouhá oproti outdoorovým odrůdám. Obvykle indoor odrůdy mají délku květu okolo 8 až 10 týdnů, výjimečně u některých indoor odrůd až 14 týdnů. 

Legalita pěstování konopí

Uvedené informace o pěstování se týkají pouze konopí splňujícího aktuální platné právní limity a jsou pouze informativního charakteru. Pěstování konopí s obsahem THC nad 0,3 % je současnou platnou legislativou České republiky zakázáno. Prodejce neručí za neodbornou manipulaci a kultivaci. Vždy se informujte o aktuální platné legislativě své země.

Připravili jsme pro Vás také nabídku našich legálních CBD semen, které současné právní limity ČR splňují.