Filtr semen

Cena

110 Kč - 7920 Kč

více/méně filtrů

Venkovní druhy semen

Semena konopných genetik vyšlechtěných speciálně k pěstování outdoor - ve venkovních podmínkách střední evropy. Tyto odrůdy jsou odolné vůči klimatickým vlivům, plísním a dešťům a stihnou dozrát i ve venkovním prostředí mírného pásma. Pěstování konopí outdoor představuje nejefektivnější metodu pěstování s minimálními náklady. Pro venkovní pěstování jsou vhodné autoflowering a fast verze, které dozrávají rychleji. Abyste se vyhnuli problémům s genetikou, vybírejte pouze vysoce kvalitní outdoor semena marihuany z naší nabídky. Více informací o venkovních genetikách.

Novinky

  • Grid
  • List

Co jsou semena konopí outdoor?

Semena outdoorových rostlin konopí vychází z genetik, které byly selektivně kříženy tak, aby dosahovaly skvělých výsledků při pěstování venku. Těmto rostlinám se daří i v klimatu mírného podnebného pásu. Jsou to odolné odrůdy, které rostou i na neideálních klimatických lokalitách. Jsou specifické kratší délkou kvetení a jejich květy více odolávají plísním. Nyní je na trhu k dispozici většina odrůd marihuany, která je speciálně vyšlechtěná pro pěstování indoor. Valné většině konopných rostlin se ale bude stejně nejlépe dařit ve slunném jižním podnebí.

Jak si vybrat správná semena pro pěstování venku

Správná genetika je základním stavebním kamenem k úspěšnému výsledku. Všechny odrůdy se k pěstování venku rozhodně nehodí. Těm co se obvykle velmi daří pod umělým osvětlením, obvykle venku nestihnou dozrát, ještě než přijdou podzimní deště a chlad. Pěstitelé v mírném podnebném pásmu musí vybírat takovou odrůdu, která je schopna odolat i méně příznivým podmínkám. Při výběru semen se vždy rozhodujte podle místního klimatu.

Nejlepší semena outdoorového konopí

Ty nejlepší outdoor odrůdy marihuany musí být hlavně svými vlastnostmi odolné proti plísním, houbovým onemocněním a nepřízním venkovních podmínek. Kvalitní outdoor rostlina musí být houževnatá, robustní a schopná se vypořádat se všemi nástrahami, které jí jen příroda může nachystat. Tyto vlastnosti selektivním křížením vytvářeli ti nejlepší šlechtitelé semen, aby jsme Vám je nyní mohli nabídnout v našem eshopu semena-marihuany.cz. Těmito vlastnostmi jsou:

  • Brzká sklizeň – brzkou outdoor odrůdu lze sklidit začátkem podzimu před zhoršením počasí.

  • Odolnost vůči klimatickým vlivům.

  • Odolnost vůči chorobám a plísním.

  • Větší výška a výnos.

  • Atraktivní terpenový profil.

Nejlepší samonakvétací semena outdoorového konopí

Obliba samonakvétacích semen stále narůstá, obzvláště mezi outdoor pěstiteli. Tyto rostliny dosahují nižšího vzrůstu, díky kterému jsou diskrétní. A rychlejšího kvetení, které je nezávislé na ročním období a fotoperiodě. Díky této vlastnosti lze za pěstitelskou sezónu v mírném podnebném pásu zvládnout i dvě sklizně a vyhnout se podzimním dešťům. U některých autoflowering odrůd jsou rostliny zralé již zhruba po 10 týdnech od vyklíčení, kdežto vypěstovat rostliny z fotoperiodických semen trvá přibližně 5 až 6 měsíců.

Legalita pěstování konopí

Uvedené informace o pěstování se týkají pouze konopí splňujícího aktuální platné právní limity a jsou pouze informativního charakteru. Pěstování konopí s obsahem THC nad 1 % je současnou platnou legislativou České republiky zcela zakázáno. Prodejce neručí za neodbornou manipulaci a kultivaci. Vždy se informujte o aktuální platné legislativě své země.

Připravili jsme pro Vás také nabídku CBD semen, které současné právní limity ČR na obsah THC pro pěstování splňují. Pěstujte legálně.