Konopné mléko

Pocit čisté, jemné a bezproblémové pokožky nenahradí nic. Tohoto pocitu můžete dosáhnout konopným tělovým mlékem, které je určený na celé tělo. Představuje mix prospěšných složek, včetně bambuckého másla, konopného oleje ze semínek konopí, terpenů a léčivé složky panthenolu. Konopné tělové mléko obsahuje antioxidanty z konopného oleje, který hydratuje pokožku a zbavuje tělo nanesených škodlivin. Mléko je bezpečné a dermatologicky testované.

  • Grid
  • List

Konopné tělové mléko a jeho vliv na pokožku

Kvalitní semena konopí jsou základem pro konopný olej, který se přidává i do tělového mléka. Naše mléko obsahuje 5 % konopného oleje, což je adekvátní poměr. 

Natřením mléka se vstřebávají léčivé účinky přímo do kůže. V konopném mléku jsou obsažené antioxidanty, které zbavují pokožku nanesených infekcí a úspěšně bojují před potencionálními záněty.

Jaké jsou výhody konopného tělového mléka

·  Neucpává póry na kůži

·  Hydratuje pokožku

·  Udržuje správnou strukturu pokožky

·  Redukuje maštění pokožky

·  Dokáže uvolnit tělo

Konopné mléko a životní prostředí

Výrobní proces některých kosmetických produktů umí pořádně zatížit životní prostředí. Je to částečně i proto, že součástí běžných tělových mlék jsou ropné a minerální oleje. Konopné mléko se liší v tom, že konopný olej je vyrobený z konopí setého, tedy z rostliny, která je eko a velmi dobře obnovitelná.