Filtr

Konopná čokoláda

Ochutnejte poctivou hořkou čokoládu nebo lahodnou mléčnou čokoládu s konopným semínkem! Obě čokolády jsou obohoceny o konopná semínka, která patří mezi nejzdravější rostlinné potraviny na světě. Čokolády jsou vyrobeny pouze ze základních surovin a těch nejkvalitnějších kakaových bobů. Naše konopné čokolády se skládají z kvalitní kakaové hmoty, do které je přidané konopné semínko s mnohými dobrými účinky. V konopných čokoládách, které nabízíme, se nachází i velké množství kvalitního kakaového másla. To napomáhá k lepší absorpci vitamínů z konopných semen v čokoládě. Konopné semínka v čokoládě jsou zdrojem vlákniny a zdravých tuků.

Jaké jsou pozitivní účinky konopné čokolády?

To, že něčím se konopná čokoláda přece jen liší od normální, dokazujeme v dalších bodech:

Esenciální mastné kyseliny: Omega-3 a omega-6 jsou tuky, které přispívají ke správnému fungování mozku, konopné semínko tyto tuky obsahuje v poměru 3:1

Bílkoviny: Konopná semínka, které se jsou rozdrcené v našich čokoládách, jsou obohacené o 10 g bílkovin, což představuje 25% adekvátního denního příjmu

Snižuje cholesterol: Konopná semínka to dokáží díky vysokému obsahu polynenasycených tuků

Vitamíny skupiny B: Patří sem vitamíny jako například B-12, riboflavin, tiamin, pyridoxin a ostatní. Všechny jsou obsažené v konopných semenech.

Výhody hořké čokolády Cannapio

Mezi dva druhy čokolády od nás, patří jedna hořká, která osobitě nese své výhody. Je vyrobená ze 70% hořkých kakaových bobů, které zaručují velký příjem minerálů a vlákniny. Hořká čokoláda ke všemu pomáhá k lepšímu průtoku krve, zvyšuje soustředění a o ochraňuje před srdečními chorobami.