Semínka Kannabia Seeds

Kannabia Seeds je jednou z prvních španělským seedbanek a za dobu svého působení vyvinula obdivuhodné schopnosti v šlechtění odrůd. Nejdůležitějším faktorem je uživatel. I nabídka se zde řídí poptávkou, takže uživatel vždy dostane přesně to, co potřebuje. Prostřednictvím zpětné vazby se utváří jak společnost, tak jednotlivé odrůdy z nabídky.


Kannabia si zakládá na prvotřídní kvalitě ve všech částech procesu šlechtění nových odrůd konopí. Ve svých laboratořích tak má každé oddělení své specialisty z řad agronomů i biologů, kteří zodpovídají za kvalitu při pěstování, zdokonalování a experimentování.


K dispozici je obrovský výběr konopných semen všech typů – fotoperiodické i samonakvétací. Zároveň jsou všechna semena feminizované metodou potlačení jednoho fytohormonu a bez jakékoliv genetické modifikace. To je velké plus všech genetik Kannabia Seeds. Velkou výhodou jsou také speciální modely bohaté na CBD (kanabidiol), což jistě ocení uživatelé, kteří se zajímají o jeho všestranné léčebné využití.


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin Cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem.

  • Grid
  • List
Showing 1 - 9 of 9 items