Semínka Kannabia Seeds

Jedna z prvních španělským bank s konopnými semeny, která za dobu svého působení vyvinula obdivuhodné schopnosti v šlechtění odrůd. Nejdůležitějším faktorem ovlivňujícím rozhodování této banky je uživatel. Prostřednictvím zpětné vazby se utváří jak společnost, tak jednotlivé odrůdy z nabídky. Úspěchu zajisté napomáhá fakt, že v dnešní době vlastní několik samostatných oddělení věnujících se pěstování, zdokonalování a experimentování. Každé oddělení má své specialisty, takže výsledný produkt je zárukou kvality ovlivněné procesem postaveným na odbornících. Tento princip naslouchání zákazníkům, spojený s profesionálním přístupem ve všech krocích procesu, je velice funkční.


Nabídka se zde řídí poptávkou, takže uživatel vždy nakonec dostane přesně to, co potřebuje. K dispozici máte široký výběr konopných semen všech typů – fotoperiodické i samonakvétací; všechny feminizované metodou potlačení jednoho fytohormonu a bez jakékoliv genetické modifikace. Samonakvétací odrůdy vznikly křížením s konopným kmenem Ruderalis, který bez křížení nevykazuje žádné zajímavé vlastnosti. Velkou výhodou jsou zde odrůdy bohaté na CBD (kanabidiol), což jistě ocení uživatelé, kteří se zajímají o jeho všestranné lékařské využití. Každý pěstitel má na výběr vhodný typ podle klimatu nebo úrovně pěstitelských schopností. Ať hledáte něco na uvolnění nebo povzbuzení, účinné při zmírnění bolesti nebo problémů s nespavostí – tady si jistě vyberete.


 


V roce 2018 získal tento model cenu za 1. místo v kategorii „Mejor Sativa“ na festivalu Expogrow ve Španělsku. Šampióna z něj udělali však ještě předtím, než byl vůbec uveden na trh. Původ se zkrátka nezapře.


 


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem. 

  • Grid
  • List
Showing 1 - 11 of 11 items