Filtr

Konopná tyčinka

Konopné proteinové tyčinky jsou vhodné jako svačinka během dne nebo na doplnění energie po cvičení. Jsou zdravé, v BIO kvalitě, RAW a bez lepku a laktózy. Perfektně mohou sloužit jako náhrada za klasickou sladkost. Neobsahují rafinovaný cukr. Tyto tyčinky mají prvotřídní složení, obsahují pouze konopný protein, kešu ořechy, nepražené kakaové boby, rozinky a slunečnicové semínko. Tyčinky jsou vhodné jako svačinka během dne nebo na doplnění energie po cvičení. Vše z certifikovaného ekologického zemědělství CZ-BIO-002.

Výhody konopné tyčinky

✅ Nutričně vyvážená: v konopných tyčinkách najdeme vhodný poměr tuků, sacharidů a i vlákniny 

✅ Vhodná pro každého: její ingredience jsou čistě BIO a Raw, což znamená, že nejsou ani tepelně upravované, takže jsou dobrou alternativou i pro lidi, kteří mají problém s tímto typem přípravy jídla

✅ Výjimečná chuť: chuť čokolády nebo vanilky pozná každý. Co takhle ale chuť konopných semínek, která je příznačná v každém kousku tyčinky?

✅ Vysoký zdroj rostlinných bílkovin: konopí je komplexním zdrojem bílkovin a aminokyselin

✅ Velký počet živin: ty pocházejí zejména z konopných semínek, a je to draslík, hořčík, železo, vápník ale i fosfor nebo vitamín E.

✅ Prevence před srdečně-cévními chorobami: studie dokazují, že rostlina konopí a její časti úspěšně bojují se srdečními problémy. 

Co obsahuje konopná proteinová tyčinka

Tyčinka od nás je tou nejlepší volbou i tehdy, kdy nechcete dávat do těla cukr, ale máte chuť na sladké. Navíc obsahuje protein, takže bílkoviny, které byste za normálních okolností do těla nepřijali, budete mít doplněné. 

Složení: konopný protein, nepražene kakao, rozinky, kešu, slunečnicové semínko.