Semínka Nirvana

Semenná banka Nirvana Seeds vznikla v roce 1995 ve Španělsku. Její zakladatel, Mau, tehdy pracoval v jiné konopné bance, odkud načerpal velké množství znalostí a také nahlédl za oponu obchodu s konopím. Dříve než se rozhodl založit si vlastní banku se semeny, strávil několik let cestováním po světě, kde sbíral ty nejlepší odrůdy. Další řadu let strávil pěstováním, křížením zajímavých modelů a experimentováním se všemi nashromážděnými semeny. Po takovém dlouhodobém procesu měl ve své sbírce k dispozici několik zcela unikátních hybridů.


 


V nabídce můžete stále najít původní odrůdy společně se stále novými hybridy. S každou další generací konopných druhů se snaží vylepšit jejich vlastnosti a účinnost. Nirvana Seeds se zaměřuje zejména na začínající pěstitele, kterým tak poskytuje kompletní vybavení a know how k pěstování. Velkým hitem jsou tzv. „startovací sady“ pro naprosté nováčky. Pokud již máte nějaké zkušenosti, k dispozici je široká nabídka stabilních odrůd konopí, z níž si jistě vyberete tu pravou.


 


Zákazník si může vybrat z běžných, feminizovaných semen či samonakvétacích semen pro vnitřní i venkovní pěstování. Momentálně je k získání přibližně 40 různých variant odrůd. Z oblíbených můžeme jmenovat třeba AK-48, OG Kush, White Widow, Papaya nebo Bubblelicious. Distribuce semen této banky je rozesetá po celém světě, což svědčí o jejich kvalitě a oblíbenosti. Dalším faktorem ovlivňujícím jejich popularitu je rovněž přijatelná cena, vzhledem k vysoké jakosti.


 


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem. 

  • Grid
  • List
Showing 1 - 6 of 6 items