Semínka Nirvana seeds

Semenná banka Nirvana Seeds vznikla v roce 1995 ve Španělsku. Její zakladatel, Mau, sbíral znalosti a zkušenosti řadu let, které se zúročily při vytvoření jeho vlastní seedbanky. Dříve než se rozhodl založit si vlastní banku se semeny, strávil několik let cestováním po světě, kde sbíral ty nejlepší odrůdy. Další řadu let strávil pěstováním, křížením zajímavých modelů a experimentováním se všemi nashromážděnými semeny.


Po dlouhodobém procesu měl ve své sbírce k několik zcela unikátních hybridů. Nirvana Seeds dnes patří ke špičce v produkci semen konopí výjimečných genetik i kvalit. V nabídce však můžete stále najít i původní nezměněné odrůdy. S každou další generací konopných druhů se snaží vylepšit jejich vlastnosti a účinnost.


Nirvana Seeds se zaměřuje zejména na začínající pěstitele, kterým tak poskytuje kompletní vybavení a know-how k pěstování. Na výběr je ze semen regulérních, feminizovaných či samonakvétacích pro vnitřní i venkovní pěstování. Mezi nejoblíbenější strainy patří jednoznačně AK-48, OG Kush, White Widow, Papaya nebo Bubblelicious.


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin Cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem.

  • Grid
  • List
Showing 1 - 12 of 12 items