E-LIQUIDY

E-liquidy jsou velice speciální kapaliny navržené výhradně pro použití za pomoci elektronických vaporizačích cigaret či vaporizačních per. Jiné využití těchto liquidů se důrazně nedoporučuje. Velkou předností je absence nikotinu a THC. 

  • Grid
  • List

V naší nabídce naleznete pouze ty nejkvalitnější CBD e-liquidy, e-liquidy s terpeny a vaporizační pera. Vybrat si můžete z několika příchutí liquidů od několika prvotřídních značek jako je Cali Terpenes nebo Harmony.

Obsah E-liquidů

Liquidy mají velmi jednoduché avšak účinné složení. Jejich součástí je rostlinný glycerin, propylenglykol a samozřejmě terpeny, které jim dávají charakteristické aroma a specifickou chuť. Účinnost e-liquidů je založena na pozitivní stimulaci nervové soustavy působením účinných a vonných olejů (terpenů). Jinými slovy jde o tzv. aromaterapii.

Co jsou Terpeny?

Terpeny, neboli esenciální vonné oleje, jsou organické vonné silice a jsou přirozenou součástí všech květin, bylin, koření, ovoce, zeleniny a rostliny konopí. Terpeny podporují zklidnění těla i mysli, zmírňují stres, bolesti hlavy a pomáhají uvolňovat svalstvo. Některé ze silic mají dokonce velmi silné protizánětlivé účinky. Jejich vlastnosti se mění v závislosti na druhu terpenu. 

Vapování e-liquidu

Inhalace páry e-liquidu z vaporizačního pera navozuje příjemné uvolnění, zlepšuje náladu, může zvýšit produktivitu či zmírnit únavu. Neobvyklé není ani zvýšení pocitu štěstí a radosti. To vše bez jakéhokoliv psychotropního či halucinogenního efektu. Vaporizace je navíc zdravější a hlavně mnohem účinnější způsob, jak inhalovat důležité a zdraví prospěšné látky.