Filtr semen

Cena

160 Kč - 7920 Kč

více/méně filtrů

Feminizované semena marihuany

Feminizované semena marihuany jsou vyšlechtěna tak, že z feminizovaných semen s vysokou pravděpodobnotí vyrostou pouze samičí rostliny. Nemusíte řešit samce konopí. Taková rostlina pak při správné péči garantuje více účinných kanabidiolů a vyšší výnos. Feminizovaná semena jsou ideální pro všechny, kteří chtějí vypěstovat samičí rostlinu marihuany. Z naší nabídky si dále můžete vybrat semena regulární, která nejsou feminizována a také semena konopí samonakvétacíVíce o feminizovaných semenech konopí.

  • Grid
  • List

Proč si vybrat právě feminizovaná semena?

Feminizovaná semena jsou ideální pro všechny, kteří chtějí vypěstovat primárně samičí rostlinu marihuany. Pokud si pro pěstování Cannabis vyberete feminizovaná semínka, máte téměř plnou šanci, že vám vyroste samice. Samice produkuje květy - též nazývané jako marihuana. Samčí rostliny obsahují pyl vhodný pro opylení a tvorbu semen, ale pouze zlomek hladiny účinných látek. 

Čím se liší samčí a samičí rostlina marihuany?

Samčí rostlina konopí

Samčí rostlina konopí je poznatelná na první pohled. Protože jsou ale často vyhledávaná primárně feminizovaná semena, mnoho pěstitelů se samcem ještě nesetkalo a neví, jaké jsou jeho charakteristické znaky.

Samčí rostlina je poznatelná v dospělosti ihned, nemá totiž takzvané palice neboli květy. Nechat ale samčí rostlinu až do dospělosti může mít fatální důsledky. Mohla by totiž opylovat zbytek úrody, což není žádoucí. Proto je potřeba odlišit samce ještě v rané fázi. Samec marihuany je vyšší a štíhlejší. Ve spodních částech listů nalezneme pylové váčky. Pokud ale samce poznáme až v této fázi, znamená to, že je připraven opylovat květy sousedních samic. Proto musí být manipulace s ním velmi opatrná. Při rozsypání pylu by hrozilo zničení celé úrody.

Samičí rostlina

Neoplodněné samičí rostliny jsou mezi pěstiteli ty nejoblíbenější. Důvodem jsou jejich květy (palice). Dalším rozdílem je, že rostlina je obecně mohutnější a v období květu roste spíše do šíře. V této části rostliny konopí se nachazí kanabinoidy. Ačkoliv jsou kanabinoidy obsaženy i v samčích rostlinách, v samičích rostlinách jsou tyto látky mnohem více koncentrovány.

V naší nabídce naleznete pouze ta nejkvalitnější a nejlepší feminizovaná semínka z ověřených evropských semených bank. Kromě feminizovaných semen můžete pomocí výběrových filtrů určit i další parametry, jako je výška budoucí rostliny, náročnost pěstování, poměr THC a CBD, místo pěstování nebo počet semínek.

Legalita pěstování konopí

Uvedené informace o pěstování se týkají pouze konopí splňujícího aktuální platné právní limity a jsou pouze informativního charakteru. Pěstování konopí s obsahem THC nad 1 % je současnou platnou legislativou České republiky zakázáno. Prodejce neručí za neodbornou manipulaci a kultivaci. Vždy se informujte o aktuální platné legislativě své země.

Připravili jsme pro Vás také nabídku CBD semen, které současné právní limity ČR na obsah THC do 1 % pro pěstování splňují. Pěstujte legálně!