E-liquidy s terpeny

E-liquid je kapalina, která je speciálně navržena k používání ve vaporizační elektronické cigaretě nebo elektronickém peru. E-liquidy obsahují propylen glykol, vegetable glycerin a terpeny. Neobsahují THC, CBD a nikotin.

  • Grid
  • List

Přímá inhalace navozuje pocit mírné euforie, dokážete se uvolnit a relaxovat. Všechny výrobky jsou legální, bezpečné a pravidelně testované v laboratořích.

Obsah E-liquidů

Liquidy mají velmi jednoduché avšak účinné složení. Jejich součástí je rostlinný glycerin, propylenglykol a samozřejmě terpenykteré jim dávají charakteristické aroma a specifickou chuť. Účinnost e-liquidů je založena na pozitivní stimulaci nervové soustavy působením účinných a vonných olejů (terpenů). Jinými slovy jde o tzv. aromaterapii.

Co jsou Terpeny?

Terpeny jsou organické vonné silice a přirozenou součástí všech květin, bylin, koření, ovoce či zeleniny a ve své podstatě některý z terpenů nalezneme v každé rostlině. Tyto silice stojí za specifickou vůní rostlin a plodin, a to včetně charakteristického aroma různých odrůd léčebného konopí, kterého jsou velmi důležitou součástí.

Vapování e-liquidu

Inhalace páry e-liquidu z vaporizačního pera navozuje příjemné uvolnění, zlepšuje náladu, může zvýšit produktivitu či zmírnit únavu. Neobvyklé není ani zvýšení pocitu štěstí a radosti. To vše bez jakéhokoliv psychotropního či halucinogenního efektu. Vaporizace je navíc zdravější a hlavně mnohem účinnější způsob, jak inhalovat důležité a zdraví prospěšné látky.