Filtr

Hmotnost

Značka

Cena

799 Kč - 800 Kč

CBG krystaly

CBG krystaly představují koncentrovanou sílu Kanabigerolu CBG. Krystaly, neboli izolát, obsahují minimálně 99 % CBG. Oproti jiným produktů, v krystalech nenaleznete žádné jiné kanabigeroly či flavonoidy. Izolát obsahuje jen a pouze kanabigerol v té nejvyšší možné koncentraci.

  • Grid
  • List

Účinky CBG krystalů

Díky vysoké koncentraci CBG můžete výhod a pozitivních účinků využívat přímo. Podobně jako další CBG produkty, i krystaly lze použít pro snížení různých typů bolestí, zmírnění úzkostí, depresí či migrén. Rovněž může pomoci při nespavosti. Velkou výhodou je neobvykle široké spektrum využití. Navíc naprostá čistota izolátu dovoluje přidat jej do vašeho oblíbeného krému či e-liquidu. Stejně tak najde své uplatnění v kuchyni při vaření nebo pečení a přípravě nejrůznějších nápojů. Lze ho využít také při dabování.

Terpeny navyšují učinek CBG krystalů a mohou tak pomoci uvolnit svalstvo, zmírnit bolesti hlavy a stres. Terpeny dokáží podpořit celkové zklidnění mysli i těla. Jsou přirozenou součástí všech květin, bylin, koření, ovoce či zeleniny a ve své podstatě některý z terpenů nalezneme v každé rostlině.