Filtr

Hmotnost

Značka

Cena

799 Kč - 800 Kč

CBG krystaly

CBG krystaly představují koncentrovanou sílu Kanabigerolu CBG. Krystaly, neboli izolát, obsahují minimálně 99 % CBG. Oproti jiným produktů, v krystalech nenaleznete žádné jiné kanabinoidy či flavonoidy. Izolát obsahuje jen a pouze kanabigerol v té nejvyšší možné koncentraci. CBG působí na širší okruh receptorů v lidském těle než CBD.

  • Grid
  • List

CBG je vzácnější než CBD, protože ho rostliny konopí obsahují menší množství a díky tomu je extrakce nákladnější. CBG působí na širší okruh receptorů v lidském těle. Molekuly CBD působí v našem těle na kanabinoidní receptory CB2, které jsou součástí periferního nervového systému, který ovlivňuje svaly, končetiny, kůži a další biologické systémy, včetně imunitního systému. Zatímco CBG se váže, jak na receptory CB2, tak na receptory CB1, které jsou napojeny k centrálnímu nervovému systému, který se skládá z mozku a míchy. 

Účinky CBG krystalů

Díky vysoké koncentraci CBG můžete výhod a pozitivních účinků využívat přímo. Krystaly mají neobvykle široké spektrum využití. Navíc naprostá čistota izolátu dovoluje přidat jej do vašeho oblíbeného krému či e-liquidu. Stejně tak najde své uplatnění v kuchyni při vaření nebo pečení a přípravě nejrůznějších nápojů. Lze ho využít také při dabování či vapování.

Terpeny navyšují učinek CBG krystalů a působí synergicky. Jsou přirozenou součástí všech květin, bylin, koření, ovoce či zeleniny a ve své podstatě některý z terpenů nalezneme v každé rostlině.

Fytokanabinoidy z rostlin konopí působí na lidský endokanabinoidní systém, který ovlivňuje velké množství pochodů v lidském těle. Základní rolí kanabinoidního systému je udržování homeostázy organismu.

Endokanabinoidní systém hraje modulační roli v následujících systémech:

  • Centrální a periferní nervová soustava

  • Endokrinní systém

  • Tkáně imunitního systému

  • Metabolismus