Filtr semen

Alaskan Thunder semínka

Léčebné využití odůdy Alaskan Thunderfuck

Jelikož je model Alaskan Thunderfuck typický pro svůj výsledný obsah terpenu pinenu, jedná se o odrůdu, kterou často vyhledávají pacienti s různými poruchami soustředění. Nejčastěji je Alaskan Thunderfuck oblíbený mezi pacienty trpícími na ADHDZajímavostí je, že pacienti, kteří Alaskan Thunderfuck užívají proti poruše soustředění typu ADHD, si chválí příhodně dlouhotrvající efekt tohoto modelu.

Nicméně, oblibě se tento model těší i napříč pacientskou základnou těch, kteří hledají přírodní pomoc proti:

Poruchám trávení

Nechutenství (zvýšení apetitu)

Alaskan Thunder, neboli také Alaskan Thunderfuck je jednou z absolutně nejsilnějších odrůd konopí na světě – alespoň tedy co se obsahu kanabinoidu THC týče.

Jedná se dominantí Sativu, která byla stvořena velmi zajímavým krosem mezi odrůdami pocházejícími ze severní Kalifornie a neznámými ruskými rostlinami konopí typu ruderalis. Nezkušení uživatelé konopí a pacienti, kteří mají vůči kanabinoidu THC pouze nízkou toleranci by měli při léčebné aplikaci Alaskan Thunderfuck postupovat s velkou mírou opatrnosti a šetrného dávkování.

Laboratorní testy měřící obsah THC ve správně vypěstovaných, zralých květech Alaskan Thunderfuck poukazují na pozoruhodně vysoký obsah THC, pohybující se okolo 27 %. 

Dávkování Alaskan Thunder

Při nesprávném dávkování modelu Alaskan Thunderfuck může dojít k výskytu řady negativních vlivů přehnaně velké dávky THC, například panice či neschopnosti zastavit proud myšlenek.

Alaskan Thunderfuck lze bez problémů považovat za jednu z nejoblíbenějších Sativa dominantních odrůd dnešní konopné scény.