Semínka Fair Seeds

Ačkoliv se nezdá, Fair Seeds jsou českým počinem. Jedná se o seedbanku, která se zaměřuje na dovoz a distribuci těch nejlépe hodnocených semen marihuany ze Španělska. 


V nabídce lze najít řadu známých modelů. Asi jen těžko se najde někdo, kdo nikdy neslyšel jedno ze jmen jako White Widow, AK-47, Blueberry, Critical, Jack Herer, White Russian, Orange Bud a takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Fair Seeds jsou zkrátka tím pravým místem pro všechny milovníky kvalitních strainů.


Ve Fair Seeds však staví na pomyslný piedestal vedle kvality také dostupnost. Za cenu 60 Kč za feminizované či samonakvétací semínko se tak semenná banka Fair Seeds řadí k tomu nejdostupnějšímu, co lze najít a to i v celosvětovém měřítku! K dostání jsou balení 5 a 10 ks, autoflower nebo čistě feminizované semena. Fair Seeds nabízí také mixy pro Indoor a Outdoor.


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin Cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem.

  • Grid
  • List
Showing 1 - 12 of 34 items