Bubba Kush semena

Druh: Cannabis indica

Bubba Kush spadá do kategorie indica konopí (asi 80 % indica, 20 % sativa).

Je to druh s velmi malými nároky na kultivování, proto je vhodný pro méně zkušené pěstitele.

Bubba Kush obsahuje v průměru asi 14 % THC (tato hodnota se může u některých rostlin vyšplhat až na 25 %). Genetická linie není jistá, ale pravděpodobně má původ v modelech AfghaniOG Kush a Northern Lights.

Aroma Bubba Kush je ostře sladké s hliněným nádechem.

Účinky a vlastnosti Bubba Kush

Převažující indica složka u Bubba Kush zajišťuje silné uklidňující účinky. Skvěle proto působí pří potížích s nespavostí a při léčbě chronických bolestí.

Bubba Kush je vhodný na večerní užití. Dostavuje se relaxace a uvolněnost, proto je často vyhledáván uživateli při problémech se stresemúzkostmi či depresí. Podporuje chuť k jídlu a zklidňuje podrážděný žaludek.)

Negativní účinky

Vyprahlost v ústech. Může se dostavit paranoia a závrať.

  • Grid
  • List

Bubba Kush je dítětem hybridu OG Kush. Jedná se o 80% indiku. Typickým znakem je vysoký obsah THC, který se pohybuje mezi 15 až 22%. Obsah CBD je nízký.

Úžasný a uvolňující účinek je největší výhodou této odrůdy. Přestože je silný, tak udržuje tělo i mysl v aktivním stavu. Navíc dokáže vyvolat ospalost, takže je velmi vhodná pro osoby trpící nespavostí.

Bubba Kush se hodí do boje proti stresu, kde má největší využití. Kromě toho pomáhá od bolesti, depresí a povzbuzuje chuť k jídlu.

Mezi nežádoucí účinky řadíme suchost v ústech, suché oči a mohou se objevit i závratě.