Filtr semen

Chronic semínka

Druh: hybrid

Chronic je hybridní druh konopí, jež vznikl zkřížením třech modelů, a to Northern LightsAK-47 a Skunk no. 1. Rostliny tohoto druhu bývají pevné a robustní. Květy se vyznačují světle zelenou barvou a jsou hutné. Aroma Chronic je štiplavě pronikavé s nádechem hlíny a dřeva.

Účinky a vlastnosti Chronic

Chronic má povzbuzující účinky, ale díky své indica složce (Northern Lights) může na některé uživatele působit tlumivě (může pomoct při nespavosti). Nejčastěji vyvolává pocity radosti, povznesení, euforie, ale je také vhodný na relaxaci a uvolnění od stresuChronic pomáhá při léčbě depresebolestech hlavy, ale také třeba při svalových křečích.

Negativní účinky

Sucho v ústech. V některých případech může vyvolat paranoiu, závrať nebo úzkost.

Chronic se může pyšnit neskutečnou genetickou výbavou, jelikož vznikl díky spojení AK-47, Northern Lights a Skunk 1. Naprosto výjimečný je svým obsahem CBD. Ten se totiž pohybuje od 1% až do neuvěřitelných 13%. Obsah THC se pak objevuje v deseti až dvaceti procentech. Jedná se tedy o naprosto bezchybný kousek.

Díky vysokému výskytu CBD nabízí širokou škálu lékařského využití a je hojně vyhledávaný osobami, které trpí bolestmi. Dokáže totiž silně utlumit krátkodobé, ale i dlouhodobé bolesti. Navíc zvyšuje chuť k jídlu, tudíž je vhodný při nechutenství způsobeném chemoterapiemi či jinými nemocemi. Posledním ale neméně důležitým benefitem je to, že funguje jako silné sedativum. Z psychologického hlediska je velmi prospěšný při poruchách pozornosti.

Vzhledem k tomu, že je Chronic celkem silný, tak se u slabších jedinců může objevit paranoia či panický záchvat.