Filtr semen

Critical Bilbo S1 semena

Druh: Cannabis indica

Critical Mass patří k druhům konopí s převažující indica složkou (asi 80 % indica, 20 % sativa).

Jedná se o model, jež vznikl zkřížením druhů Afghani Skunk no. 1. Svůj název (v předkladu by se dalo užít „kritické množství“) získal tento druh díky svým velmi hustým, pevným a těžkým květům, pod kterými se můžou větvičky rostliny lámat. Critical Mass je dosti náchylný na plísně, proto se doporučuje k pěstování méně vlhké, vnitřní prostředí. Obsahuje v průměru poměrně vysoké množství THC, běžně udáváno asi 19 %. Critical Mass mívá sladké aroma s podtóny hlíny a citrusů.

Účinky a vlastnosti Critical Mass

Nejčastěji je Critical Mass využíván uživateli na upokojení, úlevu od bolestí a na problémy s nespavostí. Má intenzivní uklidňující účinky, proto je vhodný spíše na večerní užití, kdy se dostavuje relaxace či úleva od stresu a napětí. Critical Mass pomáhá rovněž při nevolnosti nebo při problémech s příjmem potravy. U některých uživatelů působí velmi dobře přmigrénách.

Negativní vlastnosti

Vyprahlost. V některých případech závrať, paranoia nebo neklid.

Mnohonásobný vítěz s dominantní indikou. Uvolňuje, pomáhá se soustředěním a zlepšuje náladu.

Díky své síle je schopným bojovníkem proti stresu, nespavosti či zánětům všech možných typů. Nejčastějším nežádoucím účinkem je suchost v ústech a může se objevit i paranoia.

I přes nepříjemné nežádoucí účinky je ale Critical Bilbo S1 španělskou legendou.