Durban Poison semena

Druh: Cannabis sativa

Durban Poison je čistě sativický druh konopí. Jeho název je odvozen od místa původu, jihoafrického přístavního města Durban. Pochází z genetické linie druhu African. V průměru obsahuje asi 15 % THC. Durban Poison je velmi známým a oblíbeným druhem celosvětově. Květy bývají kulaté a robustní. Aroma Durban Poison je sladké, s prvky citrusů, hlíny, dřeva a borovice.

Účinky a vlastnosti Durban Poison

Jelikož je Durban Poison čistě sativickým druhem, je nejčastěji využíván uživateli pro své povzbuzující účinky. Je vhodný na ranní či denní užití, dodává energii, podporuje kreativitu, zapříčiňuje dobrou náladu a euforii. Durban Poison je skvělým modelem na uvolnění napětí a stresu, pomáhá při léčbě deprese nebo při různých poruchách – ADHD/ADD, PTSD, bipolarní porucha apod.

Negativní vlastnosti

Vyprahlost úst a očí. Ojediněle paranoia či závrať.

  • Grid
  • List

Všemocná jihoafrická genetika, která se pyšní stoprocentní sativou. Další pýchou tohoto krasavce je obsah THC, který je velmi vysoký, jelikož dosahuje až 25%. Jméno převzala po druhém největším jihoafrickém městě.

Tato odrůda nabízí vlnu kreativity a soustředění a pomůže vám se “rozpovídat” mezi cizími lidmi.

Z lékařského hlediska se Durban Poison zaměřuje spíše na ovlivňování mozku, tudíž pomáhá osobám trpícím depresemi, úzkostmi anebo PTSD. Navíc je výhodný i pro osoby s poruchami pozornosti, jelikož zvyšuje soustředění. Dobře funguje i na utlumení bolesti, nevolnosti a zvyšuje chuť k jídlu.

Kvůli svým silným účinkům má i nějaké nežádoucí vedlejší účinky, které mohou být celkem drsné. Jedinec se může cítit lehce roztěkaně, kdy může propadnout obrovskému strachu ze všeho okolo a paranoidním myšlenkám. Může se objevit i stav, když se jedinec chová úplně mimo a neví, co se děje.