Early Pearl semena

Early Pearl patří do rodiny “Early” od Sensi Seeds (dalšími členy jsou Early Skunk a Early Girl) a byla speciálně vyšlechtěna již v osmdesátých letech. Její genetická výbava je přísně tajná, jelikož ji výrobce nikdy nezveřejnil, a tak můžeme jen polemizovat o tom, jak a díky čemu vznikla. Alespoň ale víme, jakého obsahu může THC dosáhnout a ten činí 15 až 24%.

Nejčastějšími efekty Early Pearl jsou kreativita, možnost se soustředit a relaxace. Díky silnému nutkání se soustředit, můžou jedinci přijít i zcela normální a nezajímavé věci, extrémně atraktivní a pozoruhodné.

Léčebné účinky

Díky tomu, že Early Pearl oplývá schopností pomoci se soustředěním, tak je vhodná pro osoby s poruchami pozornosti. Navíc dokáže trochu usměrnit stres a pomáhá při depresích. Pokud se zaměříme čistě na benefity z fyzického hlediska, tak Early Pearl utlumuje bolesti hlavy a pomáhá při zažívacích problémech, jelikož je protizánětlivá.

Negativní účinky

Nebyly ohlášeny zas tak kritické nežádoucí účinky, ale bylo dokázáno, že by se Early Pearl měli vyvarovat osoby, které tíhnou k panickým záchvatům a paranoii.

  • Grid
  • List