Frisian Dew semena

Druh: hybrid

Frisian Dew je hybridní konopí (50 % sativa, 50 % indica). Tento model vznikl zkřížením druhů Super Skunk a Purple Star. Frisian Dew je odolným druhem, málo náchylným k plísni, je proto vhodný na pěstování v nepříznivých podmínkách a klimatech. Mívá sytě zelené nebo tmavě fialové květy. Aroma bývá sladce pronikavé s nádechem dřeva, borovice a citrusů.

Účinky a vlastnosti Frisian Dew

I když se jedná o hybridní model, účinky Frisian Dew bývají většinou povzbuzující. Přináší pocity povznesení, radosti, nadšení, kreativity a energie. I proto bývá často vyhledáván uživateli, kteří potřebují uvolnit od stresu a napětí. Frisian Dew je vhodným modelem i při léčbě depresí a díky indica složce může pomáhat při bolestechPodporuje chuť k jídlu, proto může být užitečný pro uživatele s poruchami příjmu potravy.

Negativní účinky

Může se objevit závrať, neklid. Vyprahlost úst a očí. V některých případech paranoia.

  • Grid
  • List

Frisian Dew je skutečně výjimečným hybridem. Klasicky se jedná o 50 % Indiku spojenou s 50 % Sativou. Díky unikátnímu spojení modelů Super Skunk a vlastním modelu Dutch Passion Purple Start vzniklo naprosté unikum, vyhrávající jeden Cannabis Cup za druhým: Frisian Dew. Samotnými slovy tvůrcu Frisian Dew: „Vyšlechtili jsme toho už opravdu hodně, ale něco jako Frisian Dew jsme ještě v životě neviděli.“

Čím je Frisian Dew natolik výjimečná?

Jedná se rostlinu unikátního vzhledu. V dospělosti je rostlina tvořena výhradně velkými fialovými květy a poměr listů vůči květům je minimální. Frisian Dew lze rozeznat doslova na první pohled. Dutch Passion mluví o Frisian Dew jako odrůdě, která přináší spolehlivé výsledky, dostatečný obsah léčebných kanabinoidů a také spektrum léčivých vonných terpenů, které jinde naleznete jen stěží. Často zmiňovanou vlastností Frisian Dew je rovněž vysoká odolnost proti plísním. Frisian Dew lze bez přehánění považovat za jednu z předních vlajkových lodí semínek konopí značky Dutch Passion.

Výsledek obrázku pro frisian dew