Great White Shark semínka

Druh: Cannabis sativa

Great White Shark je konopí s převládající sativa složkou. Je to druh, ve kterém je obsažena genetika tří modelů, a to South American, South Indian a Super Skunk. Rostliny Great White Shark obsahují průměrně 14 % THC, jehož hodnoty se ale mohou vyšplhat až na 24 %. Květy mívají bílou barvu a jsou hojně pokryté krystalky. Aroma Great White Shark je sladce jemné s hliněným nádechem a citrusovými podtóny.

Účinky a vlastnosti Great White Shark

Great White Shark je vhodným modelem pro odbourání stresu a napětí. Pomáhá také proti únavě, depresi a v některých případech i při bolestech. Způsobuje uvolnění, povznášející pocity, kreativitu a dobrou náladu. Great White Shark je výbornou volbou i při léčbě ADHD/ADD, bipolární poruše nebo PTSD. Dokáže pomoct i při problémech s příjmem potravy, nevolnosti nebo třeba migréně.

Negativní účinky

Vyprahlost úst a očí. Marginálně závrať, bolest hlavy či paranoia.

  • Grid
  • List

Great White Shark je dominantní indikou, která se proslavila zejména mezi základnou pacientů, jež vyžadují rychlé a efektivní účinky kanabinoidů za účelem zklidnění fyzických potíží, například bolesti. Nicméně, genetická příměs sativy zde zaručuje použití možné i před den, nejen na večer.

Této vlastnosti si v případě modelu Great White Shark váží zejména pacienti, kteří potřebují efekty léčebného konopí ve dne v noci.

Typickým příkladem je zde léčba chronické bolesti či zklidňování vedlejších účinků chemoterapie.