Green Poison semínka

Druh: Cannabis indica

Green Poison je druh konopí s dominantní indica složkou. Tento druh je velmi vhodný pro pěstování ve velmi vlhkém prostředí, ovšem je značně náchylný na napadení houbami. Green Poison se vyznačuje příjemným ovocně-květinovým aroma.

Účinky a vlastnosti Green Poison

Stejně jako ostatní indica druhy, je i Green Poison druhem uklidňujícím. Vhodný je proto na večerní užití. Uvolňuje svalové křeče, bolest a působí pozitivně proti nespavosti. Uživatelé Green Poison pociťují uvolnění a je rovněž vhodný na relaxaci.

Negativní účinky

Vyprahlost v ústech. Ojediněle bolest hlavy.

  • Grid
  • List

Green Poison, neboli česky Zelený Jed, svým názvem zprvu mate. Při důkladnějším pohledu však zvědavý pacient zjistí, že se ve skutečnosti jedná o vysoce kvalitní model léčebného konopí. Konkrétně se jedná o výtvor mistrně zkušených šlechtitelů semenné banky Sweet Seeds.

Green Poison - vlastnosti a genetika odrůdy

70 / 30 - takový je poměr Indiky vůči Sativě v genetickém make-upu modelu Green Poison. Indicky dominantní Green Poison se mimo jiné vyznačuje velmi vysokým obsahem THC. Obsah THC v modelu Green Poison se pohybuje okolo 20 %.

Uživatelé modelu Green Poison upozorňují na zvláštně plíživý nástup efektů. Nováčci by měli během aplikace modelu Green Poison dbát na vlastní toleranci vůči THC a počítat s pomalejším startem efektu kanabinoidů.

Green Poison - léčebné využití

Green Poison je díky dlouhému a postupnému efektu oblíbený mezi pacienty vyhledávajícimi úlevu od chronické bolesti. Mezi další časté využití modelu konopí Green Poison patří úleva od silnějších bolestí hlavy až migrén.