Hawaiian semena

Druh: Cannabis sativa

Hawaiian je druh konopí s dominantní sativa složkou. Rostliny mívají středně husté, světle zelené květy. Hawaiian se vyznačuje příjemným, sladkým aroma tropického ovoce (ananasu či citrusů).

Účinky a vlastnosti Hawaiian

Uživatelé díky povzbuzujícím účinkům Hawaiian cítí příval energie, povznesenost, pocity radosti a dobrou náladu. Je skvělým modelem na relaxaci a odpočinekHawaiian také výtečně uvolňuje od stresu, napětí a úzkostí.

Negativní účinky

Vyprahlost úst a očí. U některých uživatelů se může objevit paranoia, závrať nebo bolest hlavy.

  • Grid
  • List

Pro ty, jež vyhledávají naprosto Sativa dominantní odrůdy konopí, je Hawaiian terčem do černého. Hawaiian je odrůdou konopí pocházející, jak název sám napovídá, z Havaje.

Hawaiian genetika léčebného konopí je dnes již součástí mnoha novodobých hybridů. Šlechtitelé z celého světa se na rostliny Hawaiian pravidelně ohlíží jakožto na základní součást toho nejlepšího ze světa konopí Sativa.

Hawaiian – obsah kanabinoidů THC a CBD

Hawaiian je velice versatilní odrůdou a záleží na tom, kde a jak je vypěstována. Obsahy THC se tedy mohou pohybovat od 15 až do 20 % THC, přičemž hladina CBD se běžně pohybuje okolo 1 %. Pacienti užívající Sativu Hawaiian si pochvalují naprosto čisté cerebrální efekty.

Efekty typu odrůdy konopí Hawaiian se hodí pro: