Haze semena

Druh: Cannabis sativa

Haze je jedním z nejznámějších sativických druhů konopí. Svůj genetický základ získal ze čtyřech sativa druhů – South American, ThaiMexican a South IndianHaze průměrně obsahuje asi 18 % THC. Rostliny Haze bývají vysoké a štíhlé (až 180 cm do výšky). Jeho aroma je sladké s prvky citrusů a hlíny.

Účinky a vlastnosti Haze

Povzbuzující účinky Haze ocení uživatelé při nedostatku energie či skleslosti. Pozvedá náladu a podporuje kreativituHaze je vhodnou volbou při problémech se stresem, úzkostmi a depresemi. Vyvolává intenzivní pocit hladu, je tedy vyhledáván při poruchách s příjmem potravy.

Negativní účinky

Běžně se objevuje vyprahlost úst a očí. Také může způsobit bolest hlavy a v některých případech paranoiu.

  • Grid
  • List

Haze je typickou sativou, která se díky své stabilitě, síle i obsahu kanabinoidů drží v popředí slávy již dlouhá léta. Naprosto originální genetika Haze byla přivedena na svět během sedmdesátých let minulého století. Kalifornští pěstitelé se pustili do křížení těch nejkvalitnějších genetik konopí sativa. Ve výsledku tak došlo k zmixovaní genetické banky konopí pocházejících ze všech možných koutů Jižní Ameriky i Jižní Asie.

První kalifornská Haze byla 100% hybridní sativou. Tehdejší uživatelé si ji začali hromadně oblibovat kvůli nasládlému spektru terpenů a účinkům, které byly nezvykle energetického rázu.

Haze – obsah kanabinoidů

Haze je naprosto typickou, energetickou a cerebrální Sativou, která je běžně v hledáčku pacientů vyhledávajících úlevu od únavy či stresu. Mimo to je však Haze typicky plná kanabinoidů THC, jehož obsah zde dosahuje opravdu vysokých výšin. Z důvodu velmi vysokého obsahu THC s Haze pacienti zachází opatrně a postupují s ohledem na vlastní zkušenosti a toleranci.