Filtr semen

Haze 2.0 semena

Druh: Cannabis sativa

Haze je jedním z nejznámějších sativických druhů konopí. Svůj genetický základ získal ze čtyřech sativa druhů – South American, ThaiMexican a South IndianHaze průměrně obsahuje asi 18 % THC. Rostliny Haze bývají vysoké a štíhlé (až 180 cm do výšky). Jeho aroma je sladké s prvky citrusů a hlíny.

Účinky a vlastnosti Haze

Povzbuzující účinky Haze ocení uživatelé při nedostatku energie či skleslosti. Pozvedá náladu a podporuje kreativituHaze je vhodnou volbou při problémech se stresem, úzkostmi a depresemi. Vyvolává intenzivní pocit hladu, je tedy vyhledáván při poruchách s příjmem potravy.

Negativní účinky

Běžně se objevuje vyprahlost úst a očí. Také může způsobit bolest hlavy a v některých případech paranoiu.

Snaha mistrných šlechtitelů semenné banky Dinafem se vyplatila i v případě Haze 2.0. Haze 2.0 je hrdou samonakvétací následovnicí naprosto ikonické, energetické a dnes již i historické Haze.

Haze 2.0 – obsah léčebných terpenů

Velkým úspěchem je v případě Haze 2.0 zachování veškerého spektra léčebných terpenů (vonných rostlinných látek), které se původně vyskytovali i v klasické Haze.

Jedná se zejména o terpeny:

  • Limonen (vhodný při léčbě deprese a stresu)
  • Karyofylen (vhodný při léčbě zánětů a chronických bolestí)

Haze 2.0 – obsah kanabinoidů THC a CBD

Velikou výhodou je u autoflowering odrůdy konopí Haze 2.0 vyvážený obsah THC, který lze považovat za střední až nadprůměrný (15 % THC). Zároveň je však v květech správně vypěstované Haze 2.0 k nalezení kvalitní množství nepsychoaktivního léčebného kanabinoidu CBD. Haze 2.0 denně zaujímá řady pacientů i příznivců Sativ a původní, legendární Haze.