Semínka HumboldtXSeedstockers

Humboldt x Seedstockers logo


Jedinečné propojení unikátní konopné seedbanky Seedstockers a zkušených pěstitelů z oblasti Humboldt dalo vzniknout prémiovým semenům konopí z Kalifornie.


V rozmezí let 2017 - 2021 pracovali pěstitelé ze Seedstockers a Humboldtu na něčem zcela novém. Sdílely svá know-how, jedinečné konopné strainy, dovednosti a vědomosti v oblasti šlechtění. To vše pro vznik zcela nové linii genetik konopí.


Díky projektu Humboldt X Seedstockers vzniklo několik nových modelů semen marihuany a to od regulérních fotoperiodických, přes feminizované fotoperiody až k oblíbeným autoflower fotoperiodám. Konopí z oblasti Humboldt vyniká zejména nezaměnitelným aroma, vzhledem a samozřejmě také obsahem kanabinoidů. To jsou kvality, které bylo třeba zachovat i v nových genetikách. A povedlo se!


Usilovná práce vyústila ve vznik nových strainů s výjimečně silnou genetickou výbavou a mimořádným terpenovým i kanabinoidním profilem. Každý z nových modelů - Panty Punch, Blue Moby, Mack and Crack, Thunder Banana and Apollo Black Cherry - dokáže překvapit něčím navíc. ”Třešničkou” těchto vysoce kvalitních prémiových semínek Humboldt X Seedstockers je mimo jiné také velmi přijatelná cena a dostupnost.

  • Grid
  • List
Showing 1 - 12 of 22 items