Maple Leaf semínka

Druh: Cannabis indica

Maple Leaf je druh indica konopí pocházející z genetické větve Afghani. Vyznačuje se tlustými listy a buclatými květy hustě pokrytými krystalky. Maple Leaf obsahuje průměrně asi 15 % THC. Vůně tohoto druhu je sladká s citrusově-medovým nádechem.

Účinky a vlastnosti Maple Leaf

Maple Leaf je vhodný na večerní užití, jelikož má výrazné utišující účinky. Je proto velmi často využíván při poruchách spánku a výrazně působí na zmírnění bolestí. Maple Leaf rovněž odbourává stres, napětí, úzkost nebo nevolnost. Po požití se dostavuje intenzivní tělesné a duševní uvolnění. Často se zmiňují i jeho afrodiziakální účinky.

Negativní účinky

Sucho v ústech. Bolest hlavy. Při vyšších dávkách se ojediněle může objevit paranoia.

  • Grid
  • List

Maple Leaf je jednou z předních tahounů semenné banky Sensi Seeds, alespoň co se kvalitních Indika modelů týče. Geneticky se jedná o prvotřídní rostlinnou uchovatelku těch nejlepších genů pocházejících z Afghánistánu. Znalci ví, že genetika Maple Leaf indik byla z Afghánistánu odnesena tak tak – těsně před sovětskou invazí. Vše však dopadlo dobře a genetika staré známé Maple Leaf indiky, která místním obyvatelům sloužila jako prvotřídní zdroj hašiše, je tak dostupná i dnes.

Maple Leaf – efekty odrůdy

Jakožto prvotřídní indická odrůda je model Mapel Leaf nejčastěji vyhledáván pacienty, kteří potřebují přírodní úlevu od:

Nespavosti
Chronické bolesti
Stresu
Úzkosti
Deprese