Semínka Super Sativa Seed Club

Super Sativa Seed Club


Super Sativa Seed Club (zkráceně SSSC) - to jsou prémiová semínka s legendárními genetikami. SSSC má své kořeny v Amsterdamu, kde byl založen roku 1985. Cílem této seedbanky není nic víc a nic míň, než produkce těch nejkvalitnějších semen marihuany.


V portfoliu Super Sativa Seed Club jsou feminizovaná, regulérní i samonakvétací semena marihuany. SSSC nabízí skutečně výjimečné kmeny, mezi nimiž jsou například Lemon OG, TnT Trichome, Pineapple Poison, Lava Freeze nebo unikát Strawberry Chemdawg OG. Každá genetika vyniká neobyčejně silným terpenovým profilem, který jim dává mimořádnou vůni i chuť.


Výjimečnost této semenné banky potvrzuje také jedno z největších ocenění ve světě konopí. SSSC byla v roce 2007 zařazena do světoznámé High Times Hall of Fame, a to s oceněním jako průkopníci mezi seedbankami a legendární šlechtitelé.


Jak samotní breedeři ze Super Sativa Seed Club říkají, tato seedbanka je skutečně "poklad konopí ze staré školy".


UPOZORNĚNÍ: Pěstování konopí za účelem získání drogy je protizákonné. Semínka rostlin Cannabis jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Jakékoli zneužití může být v rozporu se zákonem.

  • Grid
  • List
Showing 1 - 12 of 12 items