Power Bud semena

Black Skull Seeds mezi sebou zkřížili dvě vysoce kvalitní genetiky, a to Power Plant s Big Bud, čímž vytvořili silnou, vyváženou a stabilní hybridní odrůdu léčebného konopí zvanou Power Bud. Power Bud dokáže vyprodukovat značně množství květů hojně pokryté pryskyřicí s vysokým obsahem THC.

Léčebné účinky Power Bud

Většina pacientů používá tuto odrůdu na úlevu od fyzické bolesti a nevolnosti. Údajně má silné protizánětlivé účinky. Dále ji používají na úlevu od stresu a depresí. Může také pomáhat na nespavost.

  • Grid
  • List

Terpenové spektrum 

Terpenové spektrum v této pryskyřici zastupuje hlavně myrcen, humulen a karyofylen.

- Myrcen se vyskytuje v tropickém ovoci a jeho účinky působí v synergii s THC, čímž ještě více posiluje účinky této odrůdy.
- Humulen je terpen, který se v přírodě vyskytuje v chmelu. Má zemitou vůní a chuť a jeho účinky jsou protizánětlivé a antibakteriální.
- Karyofylen je terpen s ostrým aroma. Nachází se převážně v pepři. Stejně jako humulen má protizánětlivé účinky a navíc tlumí bolest.

Nežádoucí efekty mohou zahrnovat

Nejčastější je údajně sucho v ústech a suché oči. Při špatném dávkování se mohou objevit závratě. Někdy se údajne objevuje i úzkost.