Pre 98 Bubba Kush semínka

Druh: Cannabis indica

Bubba Kush spadá do kategorie indica konopí (asi 80 % indica, 20 % sativa).

Je to druh s velmi malými nároky na kultivování, proto je vhodný pro méně zkušené pěstitele.

Bubba Kush obsahuje v průměru asi 14 % THC (tato hodnota se může u některých rostlin vyšplhat až na 25 %). Genetická linie není jistá, ale pravděpodobně má původ v modelech AfghaniOG Kush a Northern Lights.

Aroma Bubba Kush je ostře sladké s hliněným nádechem.

Účinky a vlastnosti Bubba Kush

Převažující indica složka u Bubba Kush zajišťuje silné uklidňující účinky. Skvěle proto působí pří potížích s nespavostí a při léčbě chronických bolestí.

Bubba Kush je vhodný na večerní užití. Dostavuje se relaxace a uvolněnost, proto je často vyhledáván uživateli při problémech se stresemúzkostmi či depresí. Podporuje chuť k jídlu a zklidňuje podrážděný žaludek.)

Negativní účinky

Vyprahlost v ústech. Může se dostavit paranoia a závrať.

  • Grid
  • List

Pre-98 Bubba Kush je odrůda léčebného konopí, jejíž přesný původ je obestřen tajemstvím. Tato genetika údajně pochází z původních domorodých odrůd nacházejících se v Pákistánu nebo Afghánistánu. Její šlechtitel Bubba tvrdí, že Pre-98 Bubba Kush vznikl čirou náhodou. Kolují také zvěsti o tom, že její vznik má něco společného s legendární americkou hip hopovou skupinou Cypress Hill. Co však víme je, že Pre-98 Bubba Kush je dominantní Indica a její potentní léčebné účinky přesně odpovídají indické genetice.

Pre-98 Bubba Kush je velmi potentní odrůda léčebného konopí, která obsahuje až zarážejících 28% THC.

Terpenové spektrum

Její terpenovém spektrum obsahuje převážně limonen, humulen, karyofylen a pinen. Limonen má silné citrusové aroma a nachází se převážně v citrusových plodech. Má protizánětlivé a antidepresivní účinky. Humulen je terpen, který se přirozeně nachází hlavně v chmelu, což je velmi blízký příbuzný konopí. Má silné protizánětlivé a antibakteriální účinky. Karyofylen je ostré vonící terpen, který můžeme najít například v pepři. Podobně jako humulen má protizánětlivé účinky a navíc dokáže potlačit fyzické bolesti. Účinky pinenu jsou stimulující a cerebrální a zlepšují soustředění. V přírodě se nachází v borovicích a stejně tak i voní.

Léčebné účinky Pre-98 Bubba Kush

Pacienti tvrdí, že tato odrůda je velmi efektivní na úlevu od fyzické bolesti a nevolnosti. Dále velmi efektivně pomáhá od nespavosti. Údajně je také dobrá na migrény. Někteří pacienti ji používají na úlevu od stresu a depresí. Mnoho pacientů take tvrdí, že její účinky potlačují mentální problémy, jako jsou PTSD, ADHD a dokonce i bipolární poruchu

Možné vedlejší účinky

Pacienti si nejčastěji stěžují na sucho v ústech a suché oči. Při vyšší dávce se údajně se mohou objevit závratě. Může se také objevit mírná úzkost.

Schopnosti Pre-98 Bubba Kush potlačit bolest a mentální potíže by se neměli brát na lehkou váhu. Je vhodná především pro pacienty trpící vážnými problémy fyzické či psychické povahy, ať už to jsou začátečníci, nebo pokročilý.