Red Poison semena

  • Grid
  • List

Red Poison, hybridní genetika od španělské semené banky Sweet Seeds, je kříženec pakistánských původních domorodých odrůd s velmi populárním Green Poison.

Rostlina Red Poison je unikátní tím, že se ke konci života její listy a květy zbarví do různých odstínů fialové a červené. Spolu s hojným množstvím stříbřité pryskyřice je její výsledný vzhled velmi unikátní vizuální zážitek.

Tato odrůda může obsahovat 14-20% THC, a i přestože se jmenuje "Červený Jed", většina pacientů tvrdí že má uklidňující a relaxační účinky.

Red Poison má také velmi vytříbené spektrum terpenů. Obsahuje hlavně myrcen, limonen, pinen a dokonce i karyofylen a humulen.

Myrcen je ovocné vonící terpen, který se v přírodě objevuje například v mangu nebo kiwi. Zesiluje a prodlužuje účinky THC, čímž se stává důležitou součástí této odrůdy.

Limonen má protizánětlivé a antidepresivní účinky. Nachází se převážně v citronech a má citrusové aroma.

Pinen je terpen, který se vyskytuje v borovicích a má borovou a dřevitou vůní. Má cerebrální, stimulující a protizánětlivé účinky.

Karyofylen má silné protizánětlivé účinky a ulevuje od fyzické bolesti. Má ostrou vůní a vyskytuje se v pepři.

Humulen má, podobně jako karyofylen, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Tento terpen se hojně vyskytuje v chmelu a má zemitou vůní a chuť.

Léčebné účinky Red Poison

Většina pacientů si pochvaluje stimulující a cerebrální účinky, které efektivně pomáhají proti stresu a depresím
Další tvrdí že má silné protizánětlivé účinky, čímž je vhodný na nevolnost či dokonce fyzické bolesti a svalové křeče.
Některým pacientům pomáhá na nespavost
Údajně i stimuluje apetit

Možné nežádoucí účinky

Většina pacientů si stěžuje na sucho v ústech nebo suché oči
Ve velmi vzácných případech se mohou objevit lehké závratě nebo paranoia

Red Poison je odrůda vhodná na denní i noční použití a díky svým vyváženým účinkům se hodí i pro naprosté začátečníky. Vysoký obsah THC však dokáže uspokojit i zkušené pacienty.