Filtr semen

Roadrunner semínka

Roadrunner je silná a dobře vyvážená odrůda, která je schopna vyprodukovat velké množství robustních květů za velmi krátkou dobu. Tato odrůda má také dobrý poměr THC a CBD, čímž se hodí na léčebné využití.

Léčebné účinky Roadrunner

Pacienti tvrdí že efektivně ulevuje od fyzické bolesti a křečí. Údajně také pomáhá na nevolnost. Dále má také protizánětlivé účinky. Někteří tuto odrůdu využívají na úlevu od deprese a úzkosti. Údajně také pomáhá na nespavost.


Roadrunner je propracovaný hybrid léčebného konopí, vyvinutý veterány ze semené banky Dinafem. Křížení unikátní odrůdy Dinafem #1 s Cannabis Ruderalis a stabilizování této hybridní genetiky po mnoho generací dalo vzniknout samonakvétací odrůdě léčebného konopí známé jako Roadrunner.  Za tento výtvor můžeme děkovat mnoholetým veteránům ze semené banky Dinafem Seeds.

Terpenové spektrum

Co se týče terpenů, tak se v trichomech Roadrunner objevuje převážně limonen, pinen a karyofylen. Limonen má protizánětlivé a stimulující účinky. V přírodě ho můžeme najít hlavně v citrusových plodech, jako je například citron. Pinen údajně podporuje soustředění a má celkový cerebrální účinek. Je také protizánětlivý. Nachází se například v borovicích. Karyofylen je terpen s ostrou vůní a objevuje se v pepři. Má protizánětlivé účinky a pomáhá na fyzické problémy a bolest.

Nežádoucí účinky mohou zahrnovat

Nejčastější je sucho v ústech. Při špatném dávkování se mohou objevit závratě. Někteří si stěžují na paranoiu nebo úzkosti.