Filtr semen

Stella Blue semínka

Stella Blue se skládá ze 70 % ze setého konopí. Pochází z Kalifornie a je to model, který vznikl pravděpodobně zkřížením neznámé sativy a modelu BlueberryStella Blue přebírá od Blueberry sladké, ovocné aroma, v němž jsou cítit prvky pomeranče a borůvky.

Účinky a vlastnosti Stella Blue

Vlastnosti Stella Blue jsou vhodné pro širokou škálu uživatelů. Má povzbuzující účinky, které se dostavují prakticky hned po požití a vyvolává pocity radosti, dobré nálady a smích. Díky jeho vlastnostem je model Stella Blue vhodný jak pro uživatele, kteří se potřebují soustředit na nějakou činnost, tak pro uživatele, kteří potřebují vypnout a relaxovat.

Negativní účinky

Sucho v ústech. Ojediněle bolest hlavy.


Stella Blue je dominantní Cannabis Sativa, jejíž kořeny sahají do Humboldt County California. Semena této odrůdy léčebného konopí vznikla zkřížením legendární Blueberry se sativou neznámého původu. Obsah THC se pohybuje mezi 12-18%

Terpenové spektrum

Spektrum terpenů je téměř identické jako v samotné Blueberry. Obsahuje hlavně pinen, myrcen a karyofylen.

- Pinen má cerebrální účinek a podporuje soustředění. Voní jako borovice.
- Myrcen se vyskytuje v tropickém ovoci, jako je například mango a prodlužuje a zesiluje účinky THC.
- Karyofylen má vůni jako pepř a pomáhá při fyzických bolestech a je protizánětlivý.

Léčebné účinky Stella Blue

Silný cerebrální účinek údajně pomáhá na poruchy jako jsou ADHD. Podle pacientů potlačuje stresdeprese. Mnoho pacientů tvrdí, že má povzbuzující a povznášející učínky. Údajně se dá použít i na bolesti a potlačení zánětů.

Nežádoucí efekty mohou zahrnovat

Nejčastější je údajně sucho v ústech. Sativni povaha této odrůdy může způsobovat paranoiu. Při špatném dávkování se mohou objevit závratě.


Stella Blue se nejvíce hodí pro pacienty vyhledávající mentální povzbuzení a cerebrální efekt. Tyto efekty se dají nejlépe využít v denní dobu, ale některým může vyhovovat i noční užívání například na meditaci. Její sativní povaha však není vhodná pro lidi náchylné na paranoiu. Pacientům se všeobecně doporučuje opatrné dávkování.