Think Different semínka

Think Different, neboli "Přemýšlej Jinak", je unikátní samonakvétací odrůda od holandské semené banky Dutch passion. Je to sativně dominantní kříženecAK420 a neznámé odrůdy Cannabis Ruderalis. Cílem Dutch Passion, při vývoji semene této odrůdy léčebného konopí, bylo vytvořit silnou robustní a rychle dozrávající genetiku, která dokáže soupeřit i s těmi nejlepšími samonakvétacími odrůdami na trhu. To se semené bance povedlo, jelikož Think Different dozrává za pouhých 9 týdnu a ve finále je to velká a zdatná rostlina, která se může pochlubit robustními, pryskyřicí zářícími květy.

Léčebné učínky Think Different

Pacienti používají tuto odrůdu hlavně na úlevu od stresu, úzkostí a deprese. Dále si pacienti pochvalují stimulující a cerebralní efekty této sativy a tvrdí, že se hodí na kreativní či fyzickou aktivitu nebo pouze na dobrou konverzaci s blízkými. Někteří ji užívají jako lék na fyzické bolesti, nevolnost a řadu dalších menších tělesných neduhů. Údajně pomáhá i na migrény a závratě.


  • Grid
  • List

Terpenové spektrum

Spektrum terpenů v této odrůdě zastupuje převážně limonen a karyofylen.

- Limonen má citrusový a skoro až tropický nádech. Je obsažen většinou v citrusových plodech. Tento terpen má anti depresivní a mysl stimulující účinky
- Karyofylen naopak pomáhá a ulevuje od fyzických potíží a hodí se hlavně na svalové bolesti, nevolnost, migrény a problémy se spánkem.

Nežádoucí efekty mohou zahrnovat

Nejčastější si pacienti stěžují na sucho v ústech a suché oči. Ve větších dávkách se může objevit mírná paranoia

Obsah THC je okolo 18% a je vhodná pro pacienty s vyšší toleranci. Při správném dávkování jejich léčebných efektů však může využít téměř každý druh pacienta.