Wappa semínka

Wappa je robustní, odolná a silná hybridní genetika vyvinutá holandskou semenou bankou Paradise Seeds. Byla vytvořena křížením těch nejkvalitnějších Skunků s pestrým profilem terpenů, pečlivě vybraných zkušenými pěstiteli.

Genetika Wappy, i přesto, že není dopodrobna známa, je lehce dominantní indikou. Pacienti si často pochvalují její pomalu nastupující účinky (až 15 minut), které jim ušetří množství spotřeby.

Léčebné účinky

Pacienti si nejčastěji pochvalují schopnost ulevit od deprese, úzkosti a jiných psychický neduh. Druhá nejčastěji zmínkou je, že Wappa díky své Indické genetice pomáhá od fyzických bolestí, nevolností a migrén. Sativni genetika a bohatý terpenový profil údajně stimuluje mysl a povzbuzuje kreativitu. Dokáže stimulovat chuť jídlu.


  • Grid
  • List

Terpenové spektrum

Profil terpenů v této odrůdě léčebného konopí je velmi bohatý. Obsahuje například myrcen, pinen, limonen, linalool a dokonce i karyofylen.

- Myrcen se vyskytuje v tropickém ovoci, jako je například mango. Jeho účinky zesiluje a prodlužují působení THC, čímž se celkově posiluje léčebný potenciál této odrůdy.
- Pinen je terpen vonící jak borové jehličí a jeho cerebrální účinky podporují soustředění.
- Limonen, jak už název napovídá, se vyskytuje převážně v citrusových plodech. Efektivně působí na úzkosti, deprese a stres.
- Linalool dodává této odrůdě vůní lučního kvítí.
- Karyofylen má vůni jako pepř a pomáhá při bolestech a zánětech.


Toto spektrum činí Wappu skutečně unikátní odrůdou a jedinou jejího druhu.

Samotná rostlina roste do střední výšky a má typický tvar vánočního stromku s mírně většími rozestupy větví, než je tomu u 100% indik.

V dospělosti si Wappa hraje různými odstíny barev, od hustých zelených listů, po žlutě až červené se barvící okvětní lístky, až po zlaté trichomy, které se site hemží na samotných květech.

Negativní efekty:

Pacienti si nejčastěji stěžují na sucho v ústech a ve vzácnějších případech na suché oči. Ve velmi vzácných případech se může objevit lehké závratě či paranoia.

Tato odrůda léčebného konopí může obsahovat 11-22% THC. Se správným dávkováním a díky své vyvážené genetice a plnému profilu terpenoidů i flavonoidů je vhodná pro všechny úrovně pacientů.