White Berry semena

White Berry, jak už název napovídá, vznikla zkřížením dvou legendární odrůd, a to White Widow s Blueberry. Za zemi původu se považuje Holandsko, avšak kdo tyto dvě odrůdy poprvé zkřížil zůstává záhadou. Genetika Blueberry a White Widow vytvořila perfektně vyváženou hybridní odrůdu, která dokáže zároveň stimulovat mysl a uvolnit tělo. Tím pádem je vhodná jak na den, tak i na noc.

Tato odrůda léčebného konopí se hodí pro začínající či nenáročné pacienty jelikož se obsah THC se pohybuje okolo 18-22%.

Léčebné účinky White Berry

Podporuje kreativitu a přemýšlení. Povzbuzující psychický efekt pomáhá proti depresí či úzkosti. Dokáže efektivně uvolnit tělo a ulevit od fyzické bolesti. Pomáhá proti únavě. Stimuluje chuť k jídlu.


  • Grid
  • List

Terpenové spektrum

Obsah terpenů ve White Berry dominuje převážně pinen, myrcen a karyofylen. Podobné spektrum se vyskytuje i v samotné mateční genetice Blueberry.

- Pinen má cerebrální účinek a podporuje soustředění. Voní jako borové jehličí.
- Myrcen se vyskytuje například v mangu a prodlužuje a zesiluje účinky THC
- Karyofylen má vůni jako pepř a pomáhá při bolestech a zánětech.

Nežádoucí efekty mohou být

Při překročení doporučené dávky se pacient může dostat do úzkostného stavu. Sucho v ústech. Suché oči.

Tento vyvážený hybrid sativy a indici lze flexibilně používat ráno nebo večer, v menších dávkách na stimulaci a ve větších na relax. Dá se říct, že pacient vybaven odrůdou White Berry má velmi rozmanité možnosti léčby.