Williams Wonder semena

Williams Wonder je legendárně proslulá odrůda konopí s dominancí genetiky Indica.

Vznik této odrůdy se datuje někdy okolo roku 1980. Není jisté zda pochází z Holandska, kde byla poprvé uvedena na trh holandskou seed bankou Super Sativa Seeds, a nebo byla prvně do Holandska přivezena rodinou Williamsových z Oregonu v USA.

Léčebné účinky Willys Wonder:

Je velmi účinná na úlevu od fyzické bolesti, a křečí. Uklidňující účinky výborně pomáhají pomáhají proti nespavosti. Je také vhodná na nevolnost. Ulevuje od psychických problémů, jako jsou deprese a úzkost.


  • Grid
  • List

Terpenové spektrum

Spektrum terpenů v této odrůdě léčebného zahrnuje hlavně myrcen, limonen a pinen a některé další méně známé citrusové a ovocné terpeny.

- Myrcen má ovocnou vůní a objevuje se převážně v mangu. Prodlužuje a zesiluje působení THC. Tento synergický efekt umožňuje plné využití léčebných účinků Willys Wonder.
- Limonen má citrusovou vůni a objevuje se převážně v citrusových plodech. Pomáhá při depresí, stresu a úzkostech.
- Pinen stimuluje mysl a soustředěnost. Objevuje se v borovicích a voní jako jehličí.

Mezi negativní účinky může patřit například

Sucho v ústech. Suché oči. Ve velmi vzácných případech může způsobit paranoiu, závratě a nebo bolesti hlavy

Dominantní Afghani genetika zaručuje nízkou, hutnou a křovitou stavbu rostliny. Dospělé květy se ke konci života barví do různých odstínů zelené, žluté i červené a produkují značné množství pryskyřice. Je třeba podotknout že tato odrůda je vhodnější pro pacienty, kteří jsou schopni tolerovat vysoký obsah THC.