Gorilla Glue genetika

Gorilla Glue

Gorilla Glue, také známý jako Original Glue a nebo GG #4, je hybridní odrůda, která potěší většinu a je oblíbená pro vyrovananý balanc mezi charakteristik indica a sativa. Gorilla Glue zplodil GG „rodinu“ certifikovaných kříženců.

Gorilla Glue zůstává jednou z nejoblíbenějších odrůd, které jsme získali z USA. Byla vytvořena z třícestného křížení mezi Chem's Sister, Sour Dubb a Chocolate Diesel. Jedná se o odrůdu ověnčenou řadou cen s neuvěřitelně lepkavými a pryskyřičnými paličkami, odkud pochází její název "Glue" (tedy z angličtiny lepidlo). Tato odrůda v sobě mísí genetiku indica a sativa, doba květu trvá přibližně 9 týdnů a je středně vysokou rostlinou.

Sativa / indica

Gorilla Glue je indika-dominantní hybrid vyrobený křížením indika-dominantního rodiče s sativa-dominantním rodičovským kmenem.

Obvykle je to 60 % indica a 40 % sativa a některé varianty GG se mohou vyskytnout jako hybrid 50/50.

Terpenový profil odrůdy

Nejvíce zastoupeným terpenem v květech této odrůdy je Karyofylen, poté následuje Myrcen, Limonen a Humulen.

Gorilla Glue má velmi štiplavé a okamžitě patrné aroma, zděděné po svých třech páchnoucích rodičích. Chuť je kyselá a čokoládová, s podtóny země a nafty. Procenta THC pro Gorilla Glue se pohybují od 18 % na spodní hranici a až do 30 % na nejvyšší.

  • Grid
  • List