Skywalker semena marihuany

Vlastnosti strainu Skywalker

Skywalker je kříženec Mazar x Blueberry, také známý jako „Skywalker Kush“, „Sky OG“. Je dobře utvořený hybrid s dominantní indikou. Kříženec Skywalker byl vytvořen amsterdamským Dutch Passion Seeds, aby spojil sladké ovocné aroma Blueberry s rostoucí silou odolného, vysoce výnosného Mazaru. Rostliny skywalkeru jsou skvělé pro indoor pěstování, zůstanou kratší a keřovité, kvetou 8 až 9 týdnů.

Tento kmen je nenáročný. Doba kvetení je po dobu osmi až devíti týdnů, svědčí mu spíše pěstování indoor. Při pěstování v nejoptimálnějších podmínkách mohou rostliny vynést až 400 gramů na metr čtvereční.

Sativa / indika

Skywalker je hybridní kmen 50/50 s obsahem THC, které se může pohybovat od skromných 15 až po silnějších 23 %. Odrůda skywalker je mnohými oblíbená pro ovocnou vůni a chuť, která je spojena s poměrně jemnou indikou. 

Terpenový profil odrůdy

Má velmi ovocnou a borovicovou chuť, s vysokými tóny zejména borůvek. Aroma kmene marihuany Skywalker je ostré a dokáže rychle zaplnit místnost. Krásně voní jako pole plné borůvek a z ovocně sladké vůně by se vám měla sbíhat slina. Aromatický zážitek je přesným náhledem na lahodný chuťový vjem, který přijde.

Chemicky převládá terpen myrcen, poté limonen a karyofylen v téměř identickém poměru.

  • Grid
  • List