Afghani Kush Family - Rodiny konopí

Kmeny konopí Afghani Kush patří mezi pěstiteli k nejvyhledávanějším. Jsou to houževnaté, krátké a statné rostliny s vysokými výnosy, výjimečným aroma a silnými účinky. Semena Afghani Kush můžeme zařadit mezi semena cannabis indika, tyto rostliny se snadno pěstují, mají nekomplikovaný styl růstu a rychlejší dobu kvetení než mnohé sativa/hybridní kmeny.

Afghani Kush Cannabis Families

Přečtěte si více »

  • Grid
  • List

Co jsou semena konopí Afghani Kush?

Kmeny konopí, které se vyvinuly v oblasti pohoří Hindúkuš v severním Afghánistánu, se obvykle označují jako kmeny Afghani Kush. Hornatý region Hindúkuše vyhovuje spíše houževnatým indika kmenům, které se vyznačují nenáročnou údržbou a snadným růstem. Odrůdy Afghani Kush jsou obzvláště silné a pryskyřičné, takže jsou oblíbené jak u domácích pěstitelů i profesionálních licencovaných pěstitelů.

Kupte si semena konopí Afghan Kush online

Máme na skladě širokou kolekci oceňovaných semen rostlin konopí z rodiny kmenů Afghan Kush. Prvním kmenem byl legendární Mazar z oblasti kolem čtvrtého největšího města Mazar-I-Sharif v 80. letech 20. století. Od té doby pak popularita kmenů Afghani Kush rostla. Tyto kmeny pak získaly i několik konopných pohárů. Kmeny Afghani Kush si můžete koupit v podobě samonakvétacích semenfeminizovaných semen a samozřejmě i běžných regulárních konopných semen!

Nejlepší feminizovaná semena konopí Afghan Kush

Mazar, Banana Blaze, Master Kush, Jorge's Diamonds, Night Queen a Brainstorm tvoří kolekci feminizovaných semen Afghan Kush. Všechno jsou to houževnaté, kompaktní a z důvodů původu v horách velmi odolné odrůdy, které pak přinášejí výsledky bohaté sklizně. Díky genetice indiky nebo s dominancí indiky můžete očekávat rychlou dobu kvetení, která se pohybuje kolem 8 týdnů.

Nejlepší samonakvétací semena konopí strainu Afghan Kush

Díky samonakvétacím konopným semenům Afghani Kush je pěstování kvalitního CBD konopí Afghani Kush snazší, rychlejší a pohodlnější. Vyrostou od samonakvétacího semínka po sklizeň za přibližně 75 dní. V nabídce jsou dnes již vysoce kvalitní samonakvétací kmeny, včetně Auto Mazar, Auto Banana Blaze nebo Auto Night Queen.

Nejlepší regulární semena konopí Afghan Kush

Původní Mazar je stále k dispozici v nabídce běžných konopných semen. Tyto genetické odrůdy Mazar z 80. let jsou stále velmi oblíbené u domácích pěstitelů a šlechtitelů konopí, kteří chtějí pěstovat původní afgánskou genetiku nebo vytvářet vlastní hybridy a klony.


Související:

Sláva afghánského konopí

G13 - Legendární afghánské konopí


Rodiny konopí

Afghani Kush Family Blue Family Konopí bohaté na CBD Klasické oldschool odrůdy konopí Outdoor rodiny konopí Vysoká nadmořská výška rodina konopí Latinská Amerika rodina konopí Rodina konopí Orange Rodina konopí Skunk USA Special genetiky rodiny konopí Speciální kanabinoidy rodina konopí