Blue Family - Rodiny konopí

Rodina konopných kmenů Blue je od svého uvedení na trh velmi oblíbená. Kmeny konopí Blue, jako je třeba Blueberry, mají legendární pověst. Očekávejte hluboce příjemné výsledky, bohatou bobulovou chuť a krásné modré odstíny ve vašich palicích. Semena konopí rodiny Blue poskytují výjimečnou kvalitu.

Blue family cannabis families

Přečtěte si více »

  • Grid
  • List

Jaká jsou semena modrých kmenů konopí?

Modrá rodina konopných semen je příbuzná s klasickou, původní odrůdou Blueberry. Blueberry je legendární kmen, jehož počátky sahají až do 70. let 20. století. Je všeobecně považován za jeden z klasických konopných kmenů všech dob. Je vybaven bohatou, sladkou chutí lesních plodů. To je často doprovázeno modrými odstíny v květech, což je všestranně lahodný balíček!

Koupit semena Blueberry odrůd konopí online

Nákupu modrých kmenů konopí nebudete litovat. Jedná se o skutečné konopné genetiky znalecké kvality, které kombinují lahodnou ovocnou chuť tmavých bobulí s ohromně silnými palicemi.


Související:

Nejlepší ovocné odrůdy konopí

Blueberry - ovocná marihuana


Semena konopí z naší kolekce Blueberry kmenů

Kolekce modrých kmenů, která získala konopný pohár, představuje jedny z nejlepších semen konopí, které si můžete koupit. Genetika modrých kmenů přináší pověstné dobré výsledky v široké škále pěstitelských podmínek. Tato vysoce ceněná genetika byla hojně využívána v mnoha kříženích a hybridech, které získaly konopný pohár.

Blueberry

Odrůdu Blueberry není třeba příliš představovat. Tato světově proslulá, několikanásobně vítězná klasika konopných pohárů přináší výjimečně příjemné pocity. Tento originál z 90. let je jedním z nejplodnějších kmenů. Fotoperiodická verze této klasiky je k dispozici ve formě feminizovaných konopných semen i regulérních semen.

Odkud pochází genetika modrého konopí?

Genetika Blueberry původně vznikla ze směsi mexických, thajských a (převážně) afghánských genů. Jedinečná genetika indica přináší charakteristické aspekty s příměsí genetiky sativy. Vytvořil je DJ Short a přijala je společnost Dutch Passion ve spolupráci s kanadským šlechtitelem. Jedná se o jedny z nejoblíbenějších genetik konopí, které kdy byly vytvořeny.

Jaká je průměrná doba kvetení modrých odrůd konopí?

Genetika s převahou indiky se vyznačuje rychlou dobou kvetení. Fotoperiodická verze Blueberry obvykle kvete přibližně 8 týdnů. Modré samonakvétací kmeny často dokončují svůj růstový cyklus po přibližně 70 dnech růstu. Mohou dokonce skončit i dříve!

Rodiny konopí

Afghani Kush Family Blue Family Konopí bohaté na CBD Klasické oldschool odrůdy konopí Outdoor rodiny konopí Vysoká nadmořská výška rodina konopí Latinská Amerika rodina konopí Rodina konopí Orange Rodina konopí Skunk USA Special genetiky rodiny konopí Speciální kanabinoidy rodina konopí