Klasické odrůdy - Rodiny konopí

Kolekce semen klasických odrůd obsahuje všechny nejlepší oldschool genetiky ze staré školy. Můžete očekávat skvělou vůni let minulých spolu s vysokými výnosy. Klasické kmeny a staré odrůdy konopí jsou často nejoceňovanějšími odrůdami. Konopná semena oldschoolových cannabis kmenů se v posledních letech stala neuvěřitelně populárními. Jsou plně osvědčené a spolehlivé.

Classic oldschool strains

Přečtěte si více »

  • Grid
  • List

Jaké skutečně jsou klasické / oldschool odrůdy konopí?

Klasická konopná semena jsou osvědčené, plně prověřené genetiky. Klasické kmeny jsou založeny na genetice, která prošla zkouškami času. Moderní pěstitelé konopí by měli mít jistotu, že klasické genetické odrůdy ze staré školy se budou snadno pěstovat v různých pěstebních systémech a pěstebních médiích. Mnohé z těchto klasických kmenů jsou vítězi konopných pohárů, které opakovaně pěstují tisíce lidí. Pokud nechcete při příštím nákupu konopných semen riskovat, ušetřete si starosti a kupte si některé klasické konopné kmeny z naší nabídky. Špičkové výsledky jsou u těchto odrůd zaručeny!


Související:

Cannabis cup


Koupit klasická semena konopí online?

Nákup klasických semen konopí online je na webových stránkách Semena marihuany snadný. Konopná semínka si můžete nechat zaslat přepravní službou, která je doručí do druhého dne. Můžete si vybrat z několika klasických odrůd konopí, které získaly pohár a které jsou k dispozici ve formě feminizovaných semensamonakvétacích semen nebo regulérních konopných semen.

Ať už si koupíte jakákoli klasická semena, můžete očekávat jedny z nejlepších kmenů. Kolekce klasických konopných semen obsahuje pouze ty nejspolehlivější autentické klasické odrůdy. Pokud si nejste jisti s výběrem semen, neuděláte chybu s jedním z těchto oceněných klasických semen!

Nejlepší feminizovaná klasická semena konopí

Feminizovaná klasická konopná semínka zahrnují některé slavné odrůdy, jako je třeba Power Plant a slavná White Widow. The Ultimate je dost možná nejvýnosnější kmen, který kdy společnost Dutch Passion vydala, a novější vydání, jako jsou C-Vibez a Mokum's Tulip, se vyznačují svou klasickou excelencí.

Nejlepší samonakvétací klasická semena konopí

Klasická samonakvétací semena konopí kombinují rychlost a pohodlí automatických semen s osvědčenou, neprůstřelnou genetikou klasických genetických linií. Auto Cinderella Jack by mohl být nejlepším klasickým automatickým semenem na světě. Na výběr je mnoho dalších, včetně Auto Power Plant, Think Different, Auto White Widow, Auto Skywalker Haze, Auto Mokum's Tulip a Think Big. Klasická samonakvétací semena konopí vyrostou od semínka do sklizně přibližně za 10-11 týdnů při 20 hodinách denního světla. Venku jim to trvá o několik týdnů déle.

Nejlepší regular klasická konopná semínka

Mezi regulární konopná semena klasických oldschool genetik patří White Widow, White Widow x The Ultimate a Power Plant. Regular semena produkují přibližně stejný počet samčích a samičích rostlin a často je pěstují oldschool pěstitelé nebo ti, kteří se snaží vytvářet vlastní hybridy a křížence konopí.


Související:

Samec nebo samice konopí - jak rozpoznat pohlaví?


Který je nejoldscholovější kmen konopí?

Power Plant a White Widow jsou dva původní klasické oldschoolové kmeny konopí, které se plně osvědčily během několika desetiletí. Mezi sebou získaly řadu Cannabis Cupů. Jako dva z nejzavedenějších oldschoolových konopných kmenů jsou originální White Widow a Power Plant k dispozici ve formě feminizovaných semen, samonakvétacích konopných semen a regulérních semen.

Jaká je průměrná doba kvetení klasických konopných kmenů?

Průměrná doba kvetení je u feminizovaných kmenů s fotoperiodou přibližně 9 týdnů. U sativa kmenů, jako jsou Skywalker Haze, C-Vibez nebo Amsterdam Amnesia, však mohou některé pomalejší fenotypy kvést až o 2-3 týdny déle.


Související:

Jak dlouho rostou fotoperidodická semena konopí?


Při pěstování samonakvétacích kmenů z klasické kolekce semen konopí můžete očekávat indoor pěstební cyklus přibližně 75 dní od zasetí do sklizně. Všimněte si, že venku trvá cyklus pěstování samonakvétacích semen často o 2-3 týdny déle ve srovnání s indoor cyklem.

Jaký je průměrný výnos klasických semen konopí?

Všechny klasické kmeny mají tendenci dávat vyšší výnosy, než je průměr. Kmeny jako The Ultimate (& Auto Ultimate), Power Plant (& Auto Power Plant) spolu s Think Different a Think Big se vyznačují extrémně vysokými výnosy.

Rodiny konopí

Afghani Kush Family Blue Family Konopí bohaté na CBD Klasické oldschool odrůdy konopí Outdoor rodiny konopí Vysoká nadmořská výška rodina konopí Latinská Amerika rodina konopí Rodina konopí Orange Rodina konopí Skunk USA Special genetiky rodiny konopí Speciální kanabinoidy rodina konopí