Jižní Amerika - Rodiny konopí

Na konopné scéně v Latinské Americe nebylo nikdy tak rušno. S tím, jak několik latinskoamerických zemí legalizovalo léčebné konopí, se objevují velmi kvalitní nové latinskoamerické odrůdy. Šlechtění konopí v Latinské Americe je profesionálnější a vyspělejší než kdykoli předtím. Uruguay se stala první zemí, která legalizovala konopí, a mnoho jihoamerických zemí následuje jejího příkladu. Mnoho kvalitních tropických odrůd sativa konopí má svůj původ v Latinské Americe. Tyto vysoce kvalitní genetické odrůdy jsou základem sbírky semen latinskoamerického konopí.

Jižní amerika rodina konopí

Čti více »

  • Grid
  • List

Co jsou to semena jihoamerického konopí?

Jihoamerická semena konopí využívají genetiku konopí, která pochází z Jižní Ameriky nebo byla v Jižní Americe převážně vyvinuta. Semena konopí z Latinské Ameriky jsou obvykle sativa nebo velmi dominantní sativa.

Nakupujte semena konopí z Jižní Ameriky online

Pokud chcete konopí s genetikou jungle sativa, pak by jihoamerická konopná semínka měla být na vašem nákupním seznamu! Jihoamerická genetika nabízí něco trochu jiného než obvyklé konopné kmeny.

5 důvodů, proč byste měli zvážit Desfrán

Desfrán je potěšením pro všechny příznivce originálních kmenů sativy, kteří si cení především pravých, čistých sativ. Díky genetice z několikanásobného vítěze konopného poháru, kmene "Destroyer".

Roztažitelná genetika sativa snadno zaplní indoor pěstební stan, takže Desfrán se hodí pouze pro indoor pěstitele s dostatečným prostorem/výškou pro tyto rychle rostoucí genetiky sativy. Desfrán dobře roste i v horkých nebo tropických venkovních podmínkách, kde může dosáhnout výšky 3-4 m.

Květy jsou velmi těžké a větve mohou na konci kvetení potřebovat podepření, aby se květy nezhroutily pod vlastní vahou.

Původ a genetika

Desfrán je legendární jihoamerický kmen, který získal mnoho konopných pohárů. Je výsledkem křížení odrůd Destroyer. Původně byla trojcestným křížencem mexické Oaxacy, kolumbijské Punto Rojo a Meao Thai. Genetika pochází z Dutch Passion díky Albertu z Argentiny, mistru pěstiteli, znalci konopí a majiteli časopisu Haze Magazine. Představení Desfránu v Evropě bylo společným projektem.

Pokud feminizovaným semenům Desfrán s fotoperiodou dopřejete dlouhou vegetační dobu, můžete očekávat velkou rostlinu, která rychle zaplní veškerý dostupný pěstební prostor. Pro milovníky SCROG je Desfrán ideální volbou. Dobře roste také v podmínkách SOG a lze ji pěstovat na světle 12/12 přímo ze semen.

Zákazníky oblíbená semena konopí od 80. let 20. století.

Tato jihoamerická genetika konopí je oblíbená u zákazníků již od 80. let. Zdokonalením šlechtitelského procesu a zpětným křížením odrůdy Destroyer vznikla velmi stabilní původní sativa. Pokud vaše jediné povědomí o genetice sativy byly kmeny s dominancí sativy, pak by nyní mohl být ten správný čas zvážit zkušenost s čistokrevnou sativou, jako je Desfrán nebo Auto Desfrán. Desfrán má k čisté sativě tak blízko jako žádný jiný kmen, který kdy odborníci z Dutch Passion viděli. To znamená zážitek z čisté sativy, nezkalené žádným vlivem indiky. Pokud jste fanoušky sativy, pak by semena Desfrán (nebo semena Auto Desfrán) rozhodně neměla chybět ve vaší sbírce konopných semen. Není divu, že se mohou pochlubit několikanásobným vítězstvím v Cannabis cupu.

Související:

Indica vs. sativa: původ, použití, účinky

Vítězové Cannabis cup

Fanoušci semen Autoflower si mohou vychutnat také jihoamerickou genetiku konopí

Díky semenům konopí Auto Desfrán si nyní můžete vychutnat vynikající genetiku čisté sativy s pohodlím a snadností genetiky samonakvétacích konopných semen. Auto Desfrán může zrát déle než průměrný samonakvétací kmen.

To je způsobeno dědictvím čisté sativy, což může znamenat, že Auto Desfrán může od samonakvétacích semen do sklizně růst 12-15 týdnů

Tipy na semena konopí z Latinské Ameriky

Desfrán kvete přibližně 9-10 týdnů, nicméně při přechodu z vegetativního růstu do květu může pohodlně ztrojnásobit svou výšku (nebo i více). 

Auto Desfrán může také dosáhnout velkých rozměrů, ale je možná o něco snadněji ovladatelná než fotoperiodická feminizovaná verze semen a mohou jí dát přednost ti, kteří se obávají o svůj dostupný vertikální pěstební prostor.

Rodiny konopí

Afghani Kush Family Blue Family Konopí bohaté na CBD Klasické oldschool odrůdy konopí Outdoor rodiny konopí Vysoká nadmořská výška rodina konopí Latinská Amerika rodina konopí Rodina konopí Orange Rodina konopí Skunk USA Special genetiky rodiny konopí Speciální kanabinoidy rodina konopí